pozvánky
Typography

Listopadová kulturní nabídka je stejně bohatá, jako byla říjnová, je pestrá a rozhodně zajímavá. Takže pojďme na to !

ČINOHERNÍ STUDIO

5.11. MALÝ PRINC - velmi zdařilá adaptace slavné knihy 17.00
6.11. ŽIVOT JE KRÁSNEJ - repríza nejnovější hry 19.00
9.11. LIDOJEDI - komedie dvojice Pýcha-Rudiš 19.00
12.11.PAN BÍLÝ, ZRZKA A TI DRUZÍ - tarantinovská komedie ze severu Čech 19.00
14.11. JONÁŠ A TINGL-TANGL - hostuje spolek Kašpar 19.00
15.11. LEBKA Z CONNEMARY - kdo chce kam, ať tam jde... 19.00
18.11. ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY - výtečně zpracovaný Shakespeare, doporučuji! 17.00
20.11. HOMO FABER - momentálně nejlepší inscenace ČS, hra o které se mluví, rozhodně doporučuji! 19.00
22.11. HRŮZA V BRNĚ 19.00
26.11. KOMÁŘI SE ŽENILI - hostuje Naivní divadlo Liberec 16.00
29.11. ŽIVOT JE KRÁSNEJ - další repríza po říjnové premiéře 19.00

VEŘEJNÝ SÁL HRANIČÁŘ

5.11. Hraničář dětem PŘÍBĚHY MAXIPSA FÍKA + kino+výtvarná dílnička 15.00
6.11. KINO AUSSIG - MED V HLAVĚ 19.30
7.11. PECHAKUCHA NIGHT - speciál na lodi, příběhy řeky Labe 19.00
12.11. KŘIŽÁČEK - nedělní kino 15.00
17.-19.11. FESTIVAL KOMIKSU A ILUSTRACE
18.11. PHONOM - celonoční koncert nekonvenční elektronické hudby, čajová oáza, společná snídaně, start 22.00
21.11. ALJAŠKA - cestovatelská diashow Martina Loewa 18.00
28.11. BOŽSKÁ FLORENCE - film USA 10.00 a 17.00
30.11. RADIO WAVE LIVE SESSION - kapely COLD COLD NIGHTS a FIORDMOSS s živým přenosem Radia Wave 20.00

MUZEUM MĚSTA

1.11. PODZIMNÍ ZPÍVÁNÍ S ROMANCÍ - známý pěvecký sbor+host Teplický komorní sbor zazpívají písně od renesance do současnosti 18.00
2.11. SVÁŤOVO DIVIDLO a vernisáž výstavy marionet 17.00
11.11. STRAŠIDLA V MUZEU komponovaný program pro děti 10.00 - 16.00
15.11. LITERÁRNÍ KAVÁRNA - MÝTY STARÝCH GERMÁNŮ, součást dnů českoněmecké kultury, pořádá Collegium Bohemicum 17.00
21.11. KLAVÍRNÍ RECITÁL - Chopin, Brahms, Schumann v provedení klavírní sólistky Aleny Koudelkové 19.00
22.11. MUZEUM ČTE DĚTEM 16.00
23.11. MOCNÝ AŽ MOC - hudebně performativní instalace experimentálního uskupení KOLONIE - ukončení výstavy Zdeňka Koška 18.00
24.11. PLAVBA S LABSKOU KRÁLOVNOU - dětský program o historii a pověstech Ústecka, tentokráte na lodi 16.30

NÁRODNÍ DŮM

2.11. ANTIDISKOTÉKA JIŘÍHO ČERNÉHO na téma Marian Varga 20.00
8.11. OZVĚNY PORTY - Pavlína Jíšová, TRAPAS, RIDING HOPPERS 19.30
9.11. HUDBA ÚSTÍ - poslechově taneční večírek s domácími skupinami Bonifanti, B.B.Flink, Stará škola, Total, Neutral 18.00
16.11. ZAC HARMON BAND (USA) nefalšované nadupané blues 20.00
21.11. NEZMAŘI+pěvecký sbor AUDITE-SILETE 19.00
23.11. KAMELOT - slavná folková banda slaví 35. let 20.00
28.11. BEX MARSHAL BAND (UK/CAN) výtečná kytaristka a první dáma britského blues 20.00
29.11. ASSAF KEHATI TRIO (IZR/CZ) - jazzový večírek pro fajnšmekry

Nevybrali jste si dosud ? Tak ještě nabídnu takový pelmel.

1-24.11. GALERIE EMILA FILLY - ROBERT VLASÁK Mezisvěty výstava, otevřeno ÚT-PÁ 10-18 + SO 13-17
11.-12.11. 48. MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL - jedna z nejvýznamnějších tanečních soutěží v republice, i letos na hale Sluneta
11.11. KONCERT K 10.LETŮM METALOVÉ SKUPINY VIDOCK + host Nerea Činoherní studio 20.00
14.11. LISTOVÁNÍ-Lukáš Hejlík představuje knihu dnes už slavného Fredrika Backmana Co by můj syn měl vědět o světě. Knihovna 20.00
16.11. NA TŘI AKORDY popáté - hudba Sudet punk a underground na jednom podiu, vystoupí Našrot, Rose means rose, Koneckonců, The Oťas, TOM 77, Boring, Bez šance, Čistírna a jiné hlučné bandy , Hostinec Pod kaštany Skorotice 18.00, vstupné do klobouku
OBLASTNÍ MUZEUM MOST - TERAKOTOVÁ ARMÁDA - na vlastní oči 68 soch ze slavné posmrtné císařské armády
Že je Ústí nekulturní a nic se tu neděje? K smíchu!! Užijte si listopad!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)