Mejlem
Typography

V rumburském muzeu se střídají pravidelně velmi vzácní hosté v rámci cyklu OSUDY.

V úterý 26. září 2017 pozvání Filipa Stojaníka přijala charismatická herečka Emma Černá, která svým sugestivním projevem publikum okamžitě uchvátila. Večer neměl konce, protože se beseda mile přehoupla do vernisáže výstavy smaltů, která je pro návštěvníky přístupná po celý říjen.

Mezi obrazy s motivy z cirkusového prostředí Emma Černá tak famózním způsobem znovu vyprávěla množství zajímavých historek a úvah, že se všem zaryla přímo pod kůži. Je neuvěřitelné, v jakém tempu dokáže žít a pracovat. Na besedu přijela se svým bratrem. Sama cestu odřídila, ještě stihla chvilku brouzdat místními lesy, aby se osvěžila na duši a s naprostou noblesou a plná energie předstoupila před rumburské publikum.

Děkujeme touto cestou také Pavlu Jeřábkovi za přepravu smaltů z Prahy a Haničce za hudební vstup. S našimi věrnými návštěvníky se těšíme na setkání, protože jsme si jisti, že zkrátka potkat živou Adelheid, to je prostě něco víc než poslech rozhovoru v rozhlase či četba v časopise, ačkoliv Emma Černá zůstává ráda tajemná a v určitém směru hraje sdílnou Emmu při besedě i v rámci besedy samotné.

Děkujeme Emmo, byla jste prostě báječná - moudrá, vážná i vtipná!

Bc. Ester Sadivová, SOP

Muzeum Rumburk, pobočka OM v Děčíně, Na Valech 401/4, 408 01 RUMBURK

412332194

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 Foto: Václav Jelínek

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

ee Snapseed

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)