Vilémov venku nebodoval, FK Tatran Kadaň – SK Stap Tratec 2:0 (1:0)

1´- domácí vyrobili první chybu a Jindřich šel ze strany sám na gólmana, zvolil však místo střely přihrávku zpět
a tu mu vystihl domácí velezkušený stoper Čibenka a bylo po šanci !
2´- dělovka Buryánka z 18-ti metrů provětrala rukavice dobře stojícího domácího gólmana
4´- na odražený balón po rohovém kopu si naběhl domácí kapitán Mikeš a nechytatelnou dělovkou z hranice
velkého čtverce do šibenice rozvlnil síť hostů poprvé – 1:0
6´- trestný kop Jägra přistál přesně na hlavičce Vlka, ale jeho málo umístěnou střelu gólman domácích lapil
12´- další trestný kop Jägra přistál opět přesně, tentokráte na hlavičce Vavrouška, ale i jeho střelu dobře stojící
gólman domácích se štěstím na dvakrát chytil !!!
V první půli kromě prvních velmi vzrušujících dvanácti minut nebylo již nic moc co k vidění, hrálo
pak se spíše od vápna k vápnu a ani jeden obranný val nepustil druhou stranu do nějaké vážnější
šance, která by zaváněla brankou. Do druhé půle nastoupilo na obou stranách několik nových tváří
a obraz hry se nezměnil, hosté tlačili, měli další tutovky, ale ani jedna neskončila v síti domácích. Pak
přišla trochu přísná penalta na spadnuvšího Ojiniho, hlavní mu to zbaštil a bylo prakticky rozhodnuto.
Domácí pak již jen bránili výsledek, ale hosté měli další šance i k možnému vyrovnání, ale nestalo se.
54´- na milimetr přesný centr Vavrouška na Očipku, ten si parádně zpracoval balón mezi beky, šel sám na
domácího gólmana, ale minul jeho branku !!!
59´- parádní lob Čudy za pomalejší beky domácích a opět Očipka v další stoprocentní šanci sám před gólmanem,
ten mu trochu zmenšil úhel a smolař Očipka trefil jen jeho nohy !!!
62´- domácí Ojini z jednoho z mála protiútoků do otevřené obrany hostů na Vaňáka z úhlu nevyzrál
64´- chyba domácích, kdy se srazil gólman se stoperem, ale Malák nedokázal trefit zcela prázdnou branku a
střílel zbytečně ukvapeně z 12-ti metrů jen vedle zcela opuštěné domácí svatyně !!!
65´- hostující Vlk v souboji skoro v rohu vápna s Nigerijcem Ojinim, ten šikovně upadl a hlavní sudí písknul
přísnou penaltu, kterou Mikeš bezpečně proměnil a dostal domácí již do dvoubrankového vedení – 2:0 !!!
67´- jedovatá dělovka Čudy bez přípravy z 20-ti metrů skončila na horním břevně domácí branky !!!
76´- chyba domácích a Malák šel zcela sám na gólmana, ale místo kličky zvolil střelu a trefil jen jeho nohy !!!
84´- průnik Záruby mezi domácí beky, ten ale v poslední chvíli zaváhal a stoper mu stačil míč vypíchnout !!!
Je to pro hosty velká lekce, když měli zápas zcela jasně ve své moci, ale co tentokráte zahodili to nemá
obdoby. Jelikož se ale každý zápas hraje na branky a ne na vyložené šance, ztratili hosté zbytečně body.FK Tatran Kadaň – SK Stap Tratec 2:0 (1:0)