Pokud jste nevěděli, že máslo bylo vynalezeno třesením prakrávy s angorským vemenem, tak po dalším KULTovním představení divadla DEMAGO máte jasno. Neřízená střela Jiří Maryško a jeho improvizační divadlo s hravým a "tajuplným" názvem (..."nevím, co to znamená, ale v japonštině určitě něco jo", tvrdí protagonista) opět explodovaly, obklopeny houfem téměř adorujících ústeckých diváků.

 

Projekt 6 – 16 vznikl vloni s ambicí hrát nové, a pro českého diváka neznámé texty, a hrát je zároveň na místech, která nejsou primárně divadelní. Jejich minulé představení Bull se hraje třeba rovnou v kancelářích, kde se jeho děj i odehrává; to berte třeba jako tip pro příští teambulding.

Po vydatném předkrmu v podobě srpnového týdne vyprodané DIVADELNÍ ZAHRADY vstupuje Činoherní studio Ústí nad Labem do své 46. divadelní sezóny, tentokrát s přízviskem ZTRÁTY A NÁLEZY.

Oficiální slavnostní zahájení je připraveno na 15. září 2017, jeho součástí bude i vernisáž obrazů Filipa Černého a koncert kapel TOTEM (s hostující Aničkou Fišerovou !) a TOČÍLAS (crazzyrocková ústecká formace).

V nové sezóně je pro vás připraveno šest premiér a rozhodně je nač se těšit. Posuďte sami:

Vážení cestující, vítejte na palubě motorového vozu řady 831 na trati 113 z Lovosic do Mostu přezdívané též Švestková dráha, vítá průvodčí cestující/diváky, kteří se rozhodli navštívit unikátní nádražácko – divadelní projekt, který se jmenuje Kredenc a to právě podle vláčku ve kterém sedí. Lidová tvořivost obohacená přímou zkušeností s každodenním provozem překřtila motorový vůz řady 830 na výmluvnější Kredenc, Kraksna, Žhavé trubky či Dunihlav.

Další články...

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)