Sedím v novoborské kavárně a čekám. Ale ne zas nějak dlouho. Sotva třetina kávy je upitá, když se otevřou dveře a vejde Michal Vaněk (MV). „ Ahoj, Kuba přijde za chvilku,“ omlouvá kolegu, který měl přijít s ním. Čekáme další třetinu nápoje, když venkovní příšeří vpustí do kavárny Jakuba Horáka (JH). Je objednáno, je usazeno u malého stolku, nad kterým svítí tlumená lampa. Sedím si tu s třetinou kapely Zhasni.

Před časem jsem přinesli rozhovor s Anežkou Drahotovou, dnes tu máme jeho druhou část, kterou jsme si schovali pro dobu těsně předolympijskou ... Anežku sice závod čeká až devatenáctého srpna, ale jak se připravuje ona, měli by se připravit i fanoušci. Co myslíte? A až půjde, nezapomeňte co říká: závod začíná až po deseti kilometrech ...

Petr Číla je mladý muž, který poté, co absolvoval rumburské Gymnázium, studuje v Praze. Domů se však (díky) často vrací a dělá tu, co ho asi nejvíc baví. Natáčí videa. S námi spolupracoval na několik reportážích, udělali jsme dohromady velký seriál o vaření v restauraci U Jelena ve Velkém Šenově a teď příjde další Petrův čin. Film. Natáčel o prázdninách v Rumburku. Nyní je Kriminálka Rumburk ve střižně a v postprodukci. Nejen o tomhle filmu je následující rozhovor.

Andrejka Frolíková (16) – studentka Gymnázia Rumburk, vycestovala letos na jaře na dva měsíce do Tokia, aby tam pracovala pro jednu z nejlepších místních modelingových agentur.

Další články...

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)