Meteor Praha – SK Stap Tratec 1:0 (0:0)

Vilémovští fotbalisté zajížděli do Prahy – Libně po dvou bezbrankových plichtách s cílem uhrát co nejlepší výsledek a protrhnout konečně i střeleckou smůlu. Bohužel na Meteoru nevyhráli ani Jirny a další mužstva a tak bylo jasné, že to bude velký boj. Zápas to byl vcelku vyrovnaný, hrálo se nahoru a dolů a až do 78.minuty hry byl nejlepším mužem na hřišti hlavní rozhodčí Klátil. Pak však skočil na vymyšlený faul a klauniádu domácího kanonýra a kapitána Fíčka a pískl víc než přísnou penaltu, kterou sám „postižený“ s přehledem proměnil. Hosté se nevzdávali a v 84.minutě po centru Buryánka zasáhl jeden z domácích obránců ve vápně míč rukou, ale hlavní sudí to údajně neviděl. Tím si výrazně pokazil svou reputaci, neboť kromě těchto dvou hrubých chyb pískal jak z partesu a klobouk dolů před jeho skvělým výkonem.

11´- dalekonosná střela domácího Míči z 30-ti metrů skončila vedle Loosovi branky

15´- centr Buryánka z levé strany, ale Wolfův volej bez přípravy končí daleko vedle domácí svatyně

17´- dlouhý balón domácích do vápna hostů přistál na hlavičce kanonýra Fíčka, ale Loos jej lapil

21´- nebezpečnou hlavičku domácího špílmachra Svobody opět výborný Loos v brance hostů chytá

26´- dlouhý nákop Hyky si stopér domácích srazil těsně nad vlastní svatyni na horní síť

33´- domácí v dobré šanci po dlouhém pasu, ale Svoboda střílel vysoko nad branku Loose

42´- kanonýr Fíček se dostal do dobré střelecké pozice, ale Loos jej vykryl a míč vyrazil do pole

První půle se musela všem přítomným divákům líbit, neboť se hrál oboustranně kvalitní fotbal. Domácí měli více střeleckých příležitostí, ale ani jedna nebyla stoprocentní.

63´- odražený balón a domácí Svoboda jej napálil přímo z volejte těsně nad branku hostů

67´- ulička Dobeše mezi beky domácích na Dvořáka, ten se obtočil kolem jednoho z hráčů a v první

čisté šanci hostů střílel jen o milimetry kolem tyčky vůbec nereagujícího gólmana domácích !!!

72´- domácí v šanci Omcirkem, ale Loos jeho slabou střelu v pohodě zlikvidoval

78´- komediální upadnutí nikým neatakovaného domácího kapitána, řev jak po ráně pěstí a dosud

naprosto přesný hlavní sudí pískl velice přísnou penaltu, kterou sám Fíček proměnil – 1:0

84´- po rohu Buryánka se odrazil balón od ruky od těla jednoho z beků domácích, ale sudí zřejmě stál tak,

že to neviděl, neboť to byla čistá penalta, což uznali hráči, funkcionáři i diváci domácích. Škoda.

90´- domácí Štefan se ocitl sám před gólmanem Loosem, ale ten ho zkušeně vychytal

Hosté odjížděli velice rozladěni a ukřivděni, ale i rozhodčí je jen člověk a věřme, že v zápase, ve kterém šlo vlastně jen o prestiž, jim nechtěl ublížit a že pouze posoudil penaltu na hosty jako pískatelnou a že skutečně jasnou ruku na straně domácích neviděl. Jinak to byl z jeho strany skutečně parádní výkon, který si zaslouží velkou pochvalu, ale hosté si celodenní výlet do Prahy s budíčkem po v 5 hodin ráno takto určitě nepředstavovali. Jejich skvělí fanoušci svým hráčům poděkovali a bohužel mladému sympatickému hlavnímu sudímu na konec dost nadali.

Loos – Hyka (ŽK), Šmalcl, Zadina (33´- Dvořák), Jirchář (ŽK), Buryánek, Dobeš, Wolf (75´-Čuda),

Kopřiva, Očipka, Sljivič

Chyběli: Winzig, Zelinger a Vavroušek Připraveni ještě: Vaňák, Kurel ml., Maier ml. a Kurel st.

Nejlepší hráči utkání: Svoboda (M) a Loos (V) Diváci: 135 z toho 19 z Vilémova !!!

Rozhodčí: Klátil – Pečenka a Hrkal Delegát svazu : pan Krenčík ŽK: 2 : 0 ČK: 0 : 0

Rohy: 5 – 5 Držení míče: 50% – 50% Ofsajdy: 3:3 Fauly: 16 – 17 Střely na bránu: 4 -3 Mimo: 5 – 5

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák