Top Stories

Vzhledem k vývoji situace v divizi a v Ústeckém krajském přeboru bude nyní asi již každý náš zápas do konce soutěže existenční a několikrát se bude hrát vlastně o šest bodů, jako tomu bylo nyní s Horním Jiřetínem. Zápas to mohl být klidný, kdybychom dokázali proměnit nějakou tu šanci navíc, ale to se nepodařilo ani když jsme výrazně pozměnili sestavu, ale získali jsme alespoň díky brance Čonky - hubené, ale veledůležité vítězství. Hosté udělali v týdnu superposilu – exsparťana Jana Šimáka z Německa, ale ten se jim k tomuto utkání nedostavil. Škoda nepříjemné zimy, neboť přišlo na zápas pouze 110 diváků, což je polovina toho co u nás byla na první mistrovský zápas !!! Snad se zlepší počasí a s ním i naše výsledky, aby ta kulisa na hřišti byla početnější, na jakou jsme léta u nás zvyklí.

Do Proboštova, na poslední celek tabulky, jsme odjížděli i s plným BUSem fanoušků vydolovat alespoň bod, abychom nebyli zcela na dostřel poslednímu místu v tabulce. Bohužel naše tradiční střelecká potence resp. impotence nás opět připravila o body. Ke vší úctě k domácím to byl jednoznačně celek, který byl k poražení, ale na jejich velice hrbolatém terénu jsme se přizpůsobili jejich hře, to znamená, že jsme skoro vůbec nekombinovali a jednoduše se nedostávali hlavně v první půli na dostřel jejich branky. Navíc jsme hráli od 63.minuty přesilovku, ale i v ní jsme ještě i inkasovali a bylo vymalováno.

Do Vilémova tentokráte přijel soupeř z absolutní špičky KP, netající se ambicemi na postup do divize. Louny byly po většinu zápasu lepším celkem a měli více ze hry, kromě závěrečné patnáctiminutovky, kdy se domácí snažili o vyrovnání a dostávali se na dostřel soupeřovi svatyně. Domácí bojovali, ale dvě chybičky a neproměněná tutovka za stavu 0:1 je připravily alespoň o bod. Je to škoda, ale nedá se nic dělat, musí se bojovat dál, do konce je ještě daleko, nic není ještě ztraceno.

V pátek 10. března 2017 začalo ve Varnsdorfu na zimním stadionu Hokejové mistrovství České republiky dospělých - ligy žen utkáním celků HC Slavia Praha vs. HC Verva Litvínov.

V sobotu 5. listopadu 2016 se na zimním stadionu ve Varnsdorfu hrálo první ze dvou přátelských utkání hokejových reprezentací žen do 15 let Česko - Německo.

Páté utkání finálového boje o zisk Masarykova poháru a titulu v české lize se hrálo v pátek 22/4/2016 v Liberci a byl to opravdový hokej s nečekanými zápletkami a zvraty, hokej dramatický a rychlý i s neočekávanou a neobvyklou tečkou v poslední vteřině.

Druhý zápas o titul měl tři skoro identické třetiny: hosté se ujali vedení, domácí dotáhli a hrálo se dál. Možná by to tak bylo i v prodloužení, kdyby nerozhodoval zlatý gól

Hokejová extraliga dospěla k finálové sérii a k prvnímu zápasu přijeli brněnští do Liberce. Tradičně vyprodaný stadion viděl napínavý hokej, navrch měla nakonec Kometa a i když vyhrála jenom o gól, bere první bod a libereckým Tygrům vzala hned napoprvé výhodu domácího stadionu.

Pátý zápas letošního semifinále mezi Libercem a Chomutovem přinesl urputný hokej. První gĺ dali sice hosté, domácí ale dokázali odpovědět ještě do konce první třetiny a druhý gól jim přinesl i cenné vítězství, které znamená, že postup do finále si mohou vybojovat už v neděli (9/4/2017) v Chomutově.

Již druhým závodem pokračoval letošní seriál MandaOne v sobotu 13. května 2017 na varnsdorfském Hrádku, kde proběhl pátý ročník cyklistického klání GEMA XC Hrádek, zařazeného také do série Peklo severu.

Letošní seriál MandaOne započal v sobotu 29. dubna 2017 třetím ročníkem cyklistického závodu KM TRADING - Okolo Vlčí hory.

Letošní ročník Tour de Zeleňák byl v mnoha ohledech nový – velmi příjemnou změnou byl start a cíl na Lužickém náměstí v Rumburku, kam za hodinu a devatenáct minut dorazil velký balík cyklistů, ze kterého vyšli vítězně tři němečtí závodníci.

Ve středu 17. května 2017 se ve varnsdorfské Kotlině konalo I. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva na dráze, skupina B.

Za příjemného atletického počasí se uskutečnil v pondělí 15. května 2017 ve varnsdorfské Kotlině 49. ročník Poháru rozhlasu – okresní kolo.

Pokud jsem v minulém školním roce jako učitel tělesné výchovy a garant družstva označil účast našich děvčat v celostátním Superfinále Středoškolské futsalové ligy za neuvěřitelnou, musím s radostí letošní účast označit jako fantastickou.

Kolem Klubu klikatě korzují klábosící kulečníkáři.

Osmnác, resp. sedmnáct hráčů (autor tohoto textu pro psaní článků a fotografování pro tenhle web nedohrál) skončili v sobotu 16/4/2016 finálovým večerem a následnou oslavou a besedou o sportu.

V uplynulém víkendu byl zahájen další ročník lužické kulečníkové ligy. Opět se hrají tři soutěže, letos zase všechny ve čtyřechj koulích. Kompletní hrací plán, výsledky i další informace najdete na poněkud nepřehledných stránkách soutěže TADY.