Úvodní tlak z první třetiny nedokázali domácí zužitkovat, ve druhé třetině dostali branku a ani tlak a dokonce ani celou řadu přesilovek (ani tu, kdy hráli v pěti proti třem!) nedokázali využít a tak, i když v poslední třetině skórovali (paradoxně) ve vlastním oslabení, Kometa dokázala dát rozdílový gól a skjvěle ji zachytal brankář Čiliak a veze si do Brna všechny tři body.

Po první, svižné třetině, vedl domácí tým dva nula, ve druhé třetině přidali gól hosté a zdálo se, že by mohl vyjít můj tip na výsledek 4:1, zvláště když domácí trefili branku ještě před koncem třetiny. Tato branka však nebyla uznaná pro předcházející přihrávku rukou.

V desátém kole extraligy přijeli na stadion Tygrů hosté z Vítkovic a po první třetině, kdy se převaha Liberce projevila pouze gólem v posledních vteřinách, se hra celkem vyrovnala. Nakonec ale domácí zvítězili 3:1. Dnes večer potom nastoupí na ledě vedoucí Komety Brno.

V dušičkovo/halloweeském zápase mezi Bílými tygry z Liberce a Pardubickým Dynamem to dlouho vypadalo na úplnou selanku, domácí dali v první třetině gól a tak se zdálo, že vítězství půjde automaticky za nimi.