Druhý domácí zápsa semifinálové série se přes větší vyrovnanost vyvýjel lépe pro domácí, kteří po první třetině vedli o gól a na začátku druhé přidali  bleskově druhý. Chomutov, přestože se dostával do slibných akcí, neskóroval a když nevyužil ani dvě přesilovky pět na tři, zdálo se že si Tygři dojdou v klidu pro vítězstí. V osmadvacáté minutě Svačina zvýšil na 3 : 0 a kurz, který nabízejí sázkaři, vyskočil u vítězství hostů hodně vysoko vypadalo to na riskantní sázku.

Vyprodaná liberecká aréna přivítala hosty z Chomutova s otázkou, jak se jim bude dařit po sérii vítězných zápasů, které je dostali nejen do playOFF, ale také do semifinále. Hned v první třetině se ale podařilo domácím skórovat a i v celém zbylém průběhu zápasu měli víceméně navrch. Malé zaváhání ve třetí třetině, kdy se hosté dostali do kontaktu se podařilo hned vzápětí uklidnit třetím gólem a na závěr potvrdili vítězství do prázdné branky, při powerplay.

Druhý čtvrtfinálový zápas ligového playOFF začal zostra a Indiáni z Plzně vedli od čtvrté minuty gólem Valského, domácí ale dokázali rychle odpovědět, první třetina ale skončila smírně 2:2. Stejně jako stav, byla hra dlouho vyrovnaná, nakonec se ovšem podařilo libereckým plzeňské přetlačit a zvízili 4:2.

Další články...

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)