První utkání nové sezony dopadlo pro loňského vítěze základní části (připomínka tohoto úspěchu už byla zavěšena pod střechu haly) bylo svižné a pro domácí tygry vítěné. Podařilo se jim vstřelit po gólu v každé třetině a hostující hokejisté Hradce i přes velkou snahu neuspěli. Podrobnější referát třeba tu a a tady několik fotografií z průběhu zápasu.

Champions Hockey League se opět po roce vrací do Home Credit Areny! Ve čtvrtek 24. srpna Bílí Tygři přivítají v 17 hodin vítěze základní části švédské Eliteserien Växjö Lakers a o dva dny později, v sobotu 26. srpna od 15:30, se pak v Liberci představí tým z exotické hokejové destinace velšský Cardiff Devils. Fanoušci se ovšem kromě konfrontace Bílých Tygrů s elitními evropskými kluby mohou těšit na mnoho dalšího.

Druhý domácí zápsa semifinálové série se přes větší vyrovnanost vyvýjel lépe pro domácí, kteří po první třetině vedli o gól a na začátku druhé přidali  bleskově druhý. Chomutov, přestože se dostával do slibných akcí, neskóroval a když nevyužil ani dvě přesilovky pět na tři, zdálo se že si Tygři dojdou v klidu pro vítězstí. V osmadvacáté minutě Svačina zvýšil na 3 : 0 a kurz, který nabízejí sázkaři, vyskočil u vítězství hostů hodně vysoko vypadalo to na riskantní sázku.

Další články...

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)