bílí tygři liberec
Typography

Dvě kola před koncem zákldní části ligy se dostali Bílí Tygři na šesté místo tabulky, které by jim zajistilo přímou účast v playOff, oba zbývající soupeři jsou ale ze skupiny těch 'těžko_k_poražení' (Plzeň a Vítkovice), takže boj o zbývajících šest bodů, které jsou ve hře bude ještě těžký. 

Ve druhém zápase (ve dvou dnech) si nicméně Tygři poradili s Jihlavou v nervózním zápase, kterému neprospěl ani výkon rozhodčích, a gólem kapitána Martina Ševce v polovině třetí třetiny zůstali v letošním ročníku Jihlavou neporaženi.

Houpačka pokračuje a liberečtí nechávají své fanoušky užít si i základní část soutěže tak, jako by šlo o playOff už od prvního kola.

 

Filip Pešán (Liberec): "Myslím, že zápas neměl nijak extra velké tempo a byl rozkouskovaný neustálým přerušováním hry. Oba dva týmy se do toho tempa nemohly dostat. Zápas to byl naprosto vyrovnaný. Bylo to o tom, jestli propálíme dobře blokující hostující hráče, nebo ne. Jednou se nám to povedlo a o ten jeden gól jsme byli šťastnější než soupeř."

Petr Vlk (Jihlava): "Oproti včerejšku to byl z naší strany zlepšený výkon. Bohužel jsme neproměnili ty příležitosti, které jsme si vytvořili. Dá se říci, že jedno nahození na bránu rozhodlo o vítězství domácích. Neproměněné šance nás trápí, to dnes rozhodlo."

ee Snapseed

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)