Tygry letos baví nastavení

Liberečtí Tygři se den před zimním slunovratem utkali s Brusllaři z Mladé Boleslavi a zopakovali svůj leošní pravidelný scéníř. Po rychlém a úspěčném nástupu (tentokrát do stavu 2:0) neudrželi nadějné vedení, nedokázali využít ani závěrečný tlak a v posledních okamžicích zápasu (7 sekund! před závěrečnou sirénu) přišli o vydřené vedení. Nakonec bojovali v prodloužení a nájezdech a vítězství, ale také přišli o bod, který by se v tabulce hodil.

Tady pár fotek:

Vyjádření trenérů:

Karel Mlejnek Liberec
„Atributy našeho dnešního dvoubodového vítězství byly skvěle sehrané přesilovky, ve kterých jsme vstřelili tři branky a dobře odbráněná oslabení, tedy kromě první třetiny. Důvodem, proč jsme nezískali tři body, byla naše nedisciplinovanost. Prodloužení sehrál lépe soupeř, ale my jsme zvládli nájezdy a dva získané body bereme, i když vzhledem k průběhu utkání je to pro nás vítězství s pachutí hořkosti. „

Viktor Ujčík Mladá Boleslav
„Do zápasu jsme nevstoupili vůbec štastně. Dostali jsme dva rychlé góly v oslabení, přičemž na oslabení jsme se dopředu připravovali. Od toho se odvíjel celý začátek utkání, domácí byli na koni. Naštěstí se nám pak podařilo snížit a následně i vyrovnat v přesilovce. Celá druhá třetina byla vyrovnaná, byly tam šance na obou stranách. V té třetí jsme inkasovali, ale bojovností jsme si za tím vyrovnávacím gólem šli a nakonec ho i vstřelili. Prodloužení jsme sehráli dobře, jen nám mrzí ty nevyužité šance. Nájezdy jsou už loterie a nám se v nich letos moc nedaří. „