První kolo dvojzápasu s Jihlavou libereckým vyšlo. Po vítězství 4:1 si připsali první tři body.

Potřetí v této sezóně porazili Tygři tým z Jihlavy i v dohrávce jedenáctého kola a připsali si tak tři důležité body do tabulky.

V zápase, který byl spíše důležitý, než nějak atraktivní, si domácí po celou dobu udrželi převahu a i když mohli hráči Jihlavy po kontaktním gólu na 2:1 ve druhé třetině zápas zdramatizovat, nepodařilo se jim už skórovat. Branky potom stříleli už jenom domácí.

Dnes čeká stejné soupeře i druhý zápas, uvidíme, jestli bude mít podobný průběh.

Filip Pešán (Liberec) Výpadek jsme měli během druhé třetiny, který Jihlava potrestala a málem i vyrovnala. Díky Romanu Willovi a našemu kontrabrejku se naopak nám povedlo odskočit do dvoubrankového vedení. Díky koncentrovanému výkonu ve třetím dějství jsme výsledek ubránili. Zítra však bude Jihlava lepší a my musíme také podat lepší výkon.“

František Zeman (Jihlava): „První třetinu jsme nezačali vůbec dobře a dostali jsme dva slepené góly. Ve druhé třetině jsme se dostali do kontaktu a měli jsme i šance na vyrovnání. Bohužel jsme ale z protiútoku dostali gól na 3:1 a to byl dle mého názoru zlomový moment celého zápasu. Ve třetí třetině už si Liberec výsledek pohlídal.“