SK Stap Tratec – FK Velké Březno 6:0 (3:0)

Naši borci opět nastoupili v ne zcela kompletní sestavě, když na lavici seděl jediný náhradník a
z různých důvodů chyběli – Kaňkovský, Kotiš, Vaňák, Černý, Kurel ml., Kopřiva a Vichterey !!! I přesto
byl náš tým po celé utkání jasným pánem na hřišti. Hosté bránili zónově, aby nedostali „desítku“, jako
při pohárovém utkání v zimě v Děčíně a co nezastavila jejich dobře organizovaná obrana, pochytal
v bráně Jirka Ondrka, skvělý a zkušený gólman, který na jaře za nás chytal půl roku v divizi.
Nejdůležitější minuty utkání:
24´- parádní dělovka našeho Kurela šla jen těsně vedle šibenice hostů
29´- únik hostů po zaváhání naší obrany, ale jejich střelec mířil nad branku domácího gólmana Hadara
30´- přesný centr Vavrouška na Čonku, ten si míč zpracoval a střelou k tyči poprvé rozvlnil síť hostů – 1:0
35´- sólo našeho Jägra bylo zastaveno ve vápně sporným faulem, ale sudí pískl penaltu, kterou v rámci fair play
sám postižený poslal jen Ondrkovi do náruče, neboť sám posoudil rozhodnutí sudího za nesprávné !!!
39´- učebnicová akce po ose – Jägr – Kurel – Čonka a ten rozvlnil síť soupeře podruhé – 2:0
40´- rychlý únik Čurgaliho po pravé straně, přesná přihrávka na Buryánka a ten zvýšil na – 3:0 !!!
V první půli měli domácí jasnou převahu, ale příliš brankových šancí si vytvořit nedokázali. I přesto šli
do šatny s vedením o tři branky a diváci mohli být spokojeni.
46´- trestný kop Havla z 20-ti metrů skončil jen na dobře postavené zdi hostů
47´- ulička Čonky a Jirchář jen těsně minul balón v jinak čisté šanci
50´- na rohový kop Buryánka si naskočil Vavroušek, ale jeho hlavička skončila jen na tyči hostů !
51´- přesný centr Kurela skončil na hlavě Čonky, ale ten trefil opět jen tyčku hostující branky !!!
52´- odražený balón se dostal ke zcela volnému Buryánkovi, ale ten střílel v čisté šanci jen vedle brány
53´- pěkná ulička Havla na Kurela, který šel sám a poslal míč k tyči bezmocného Ondrky a bylo to – 4:0
55´- dobrou střelu Havla hostující gólman s přehledem lapil
57´- parádní dělovku Jägra Ondrka vyrazil, ale Kurel již dorážku nepropasíroval do jeho brány !
62´- průnik Krasnického mezi beky hostů, ale v čisté šanci střílel jen vedle Ondrkovi branky !
64´- ulička Jägra na Buryánka, ale ten nikým neohrožován střílel jen zbrkle nad bránu hostů !
65´- další parádní střela Havla z 18-ti metrů skončila opět v náruči pozorného Ondrky
76´- dobrá střela střídajícího Čudy z 16-ti metrů skončila opět v náruči gólmana hostů !
78´- zpětná přihrávka Čudy na Buryánka, ale ten v další čisté šanci střílel jen vedle branky hostů !
80´- dělovka Vavrouška z 18-ti metrů skončila jen těsně nad bránou hostů
83´- přesný centr Čonky na hlavičku Havla, ale míč šel jen těsně vedle brány hostů !
85´- milimetrový centr Krasnického a Čonka hlavou završil svůj hattrick – 5:0 !!!
88´- Buryánek přistrčil míč Havlovi a ten nikým neohrožován završil konečný účet na – 6:0
90´- dobře mířená střela Havla k tyči hostů, ale Ondrka robinzonádou míč vytěsnil na roh !!!
Domácí měli ve druhé půli drtivý tlak, neboť hostům docházely síly, ale z mnoha šancí se jim podařilo
vstřelit stejně jako v první půli jen tři branky. I přesto je tento výsledek, se soupeřem hrajícím o třídu
níže, velmi dobrý a bude určitě příslibem do dalších bojů, které nás nyní čekají.