SK Stap Tratec – Baník Modlany 7:1 (3:0)

Domácí borci, seč ne ve zcela kompletní sestavě a s velmi úzkou lavičkou náhradníků, chtěli potvrdit
před svými fanoušky dobrou formu z letní přípravy a získat první tři body na vlastním pažitu v novém
soutěžním ročníku. Vše se jim podařilo až nečekaně hladce, především díky postupnému odpadávání
soupeře, který držel čisté konto do 39.minuty zápasu. Pak už to byl jednoznačný koncert domácích a
škoda jen zbytečné branky v závěru zápasu, kdy se utkání jen z povinnosti dohrávalo bez většího zájmu
obou celků, jinak mohlo být skóre s nulou. I tak velká pochvala domácím borcům.

Pozvánka na fotbal do Vilémova !
Sobota – 20. srpna 2016 :
SK Stap Tratec – FK Žatec
(Další mistrovské utkání v KP od 17,00 h)

Nejdůležitější minuty utkání:
6´- trestný kop Havla a odražený balón se dostal k Buryánkovi, ale ten z voleje pálil jen vedle branky hostů
8´- Jägrova dobrá střela z hranice velkého vápna skončila jen těsně vedle hostující svatyně
14´- trestný kop Havla z 16-ti metrů gólman hostů s námahou na dvakrát lapil
18´- parádní střela Kaňkovského z otočky a bez přípravy k tyči, ale pozorný gólman hostů míč vytěsnil
22´- trestný kop hostů a dlouhán Karlík hlavou jen těsně minul Vaňakovu branku
27´- centr novice Čurgaliho a Kaňkovský v šanci skluzem trefil jen gólmana hostů
39´- faul hostů na vápně, míč si postavil Havel a parádním angličanem poslal domácí do vedení – 1:0 !!!
42´- přesný centr Buryánka na zcela volného kanonýra domácích Kaňkovského a bylo to – 2:0 !
44´- hrubá chyba Kopřivy, který dával malou domů hlavičkou a Bafjiar šel sám na Vaňaka, ale nedal !!!
45´- přetažený centr Kopřivy skončil v síti hostů a tím nejlépe jak mohl, odčinil svou předchozí chybu – 3:0 !!!
V první půli sice domácí měli převahu, ale ne a ne dát branku. To se podařilo a těsně před koncem
první půle, ale za to se tam trefili hned třikrát a zápas tak rozhodli již do šatny ve svůj prospěch.
48´- další centr domácího krajního beka Kopřivy tečuje obránce hostů, míč mění směr a je to – 4:0 !!!
50´- přesný centr Buryánka pustil Jägra na Havla a ten střelou k tyči zvýšil na – 5:0 !!!
61´- pěkná akce domácích po ose Kotiš – Kaňkovský – Kurel, ale ten trefil jen tyčku hostující brány !
69´- mazácká ulička Havla na Kurela, ten šel sám na gólmana a v pohodě jej překonal – 6:0 !!!
73´- další super akce domácích, když Kurel našel Kopřivu, ten Havla a bylo to již – 7:0 !!!
76´- dobrá šance hostů, ale Karlík střílel jen těsně vedle Vaňakovi svatyně
86´- únik hostů a přesná střela Kuncla do šibenice, zkazila domácím nulovou radost – 7:1 !
Ve druhé půli se po dlouhé době dostali na plac za bouřlivých ovací domácích fanoušků dva zkušení
rekonvalescenti – Kotiš a Kurel a oba ukázali, že se s nimi bude muset počítat a tím se zvýší konkurence
u domácího týmu. A jak tvrdil vždy náš dlouholetý kapitán Vlasta Šmalcl – jaká je lavička, takový je tým
– a z toho mají všichni funkcionáři a především pak nový trenér, který zažil u týmu super vstup, největší
radost. Dojemná byla opět i závěrečná děkovačka našich hráčů s přítomnými diváky, kteří se zase po
nezdaru v divizi začínají vracet na náš stadion do našich ochozů. Pochvalu si zaslouží i všichni tři sudí,
když dva z nich, včetně hlavního, byli naprostí nováčci a mladíčci, ale zvládli to vše na jedničku.