FK Louny – SK Stap Tratec 4:1 (1:0)

Hosté opět nepřijeli v kompletní sestavě, ale s odhodláním pokusit se domácího favorita potrápit a vydolovat z horké Lounské půdy alespoň jeden bodík. Bohužel hned ve 12.minutě po zaváhání s odkopem dostali domácí šanci z první standardky po rohovém kopu a nikým nekrytý Suchý hlavou rozvlnil Vaňákovu síť poprvé. Pak to bylo vcelku vyrovnané, ale ani jedna strany si nedokázala vytvořit nějakou vážnější šanci a tak se do šatny odcházelo za jednobrankového vedení domácích.
Nejdůležitější minuty utkání:
12´- rohový kop domácích a přesná hlavička zcela volného Suchého do šibenice a bylo to – 1:0 !!!
28´- dělovka hostujícího Krasnického z 25-ti metrů skončila jen těsně vedle domácí svatyně !
32´- pěkný únik Buryánka po levé straně, přesný centr na Kaňkovského do vápna domácích, ale jeho hlavička
minula jen těsně šibenici již jen stojícího gólmana domácích. – to byla smůla pro hosty !!!
36´- centr domácích do vápna hostů a odražený balón napálil Bednář s tečí jen vedle a byl z toho jen roh !!!
39´- trestný kop domácího Němce šel vysoko nad zeď i bránu hostujícího gólmana Vaňáka
V první půli se hrál opatrnický fotbal, kde jediná chyba hostů rozhodla o vedení domácích, kteří však zřejmě čekali menší odpor, vzhledem k dosavadním výsledkům obou celků a jejich postavení v tabulce.
47´- parádní akce hostů na jeden dotek po ose Jägr – Buryánek a Kaňkovský a ten se nemýlil – 1:1 !!!
52´- rohový kop hostů a Buryánkův přesný centr na Jircháře, který hlavou trefil jen gólmana domácích
53´- trestný kop domácích a odražený balón se dostal ke Krejčímu a ten ho propasíroval do sítě – 2:1 !
59´- nešťastná malá domů Jindřicha a Lesniak ji vyčíhl, šel sám na Vaňaka a nedal mu šanci – 3:1 !
66´- centr Kopřivy do vápna domácích, Čonka si zpracoval balón, ale v čisté šanci střílel jen nad !!!
81´- únik domácích, centr před bránu na v ofsajdu stojícího Lesniaka, který zvyšuje na – 4:1 !!!
Nepochopitelný zkrat pomezního, který to musel vidět a sám střelec zakroutil hlavou !!!
84´- parádní dělovka hostujícího Čudy z úhlu šla jen o milimetry nad bránu domácích !
89´- další šance domácích, ale kanonýr Lesniak se ukvapil a střílel jen nad bránu hostů !
Domácí mohou poděkovat hostům, za jejich hrubé chyby, které přinesly bohužel branky do sítě Vaňaka a výsledek 4:1 je určitě pro snaživé hosty více než krutý. Nepochopitelné neodmávání jasného ofsidu pomezním Čákou za stavu 4:1 je již jen výsměchem pro hráče i diváky, ale to už je osud a soudní domácí fanoušci jen uznali křivdu hostů, ale na výsledku by to stejně nic nezměnilo, takže to vlastně byla jediná kaňka nad jinak výborným výkonem všech tří arbitrů, ale musel si toho všimnout i delegát a pomezní si asi zbytečně pokazí známku. Pochvala patří i oběma týmům, kteří byli všem třem korektním sudím nápomocni a zápas se tudíž obešel bez jediné žluté karty, natož červené, což se málokdy vidí. Gratulace za výhru patří domácím, kteří lépe zvládli zápas velmi slušné úrovně a posunuli se do užší špičky v tabulce, na rozdíl od hostů, kteří stále jen zatím klesají.