SK Srbice – SK Stap Tratec 4:0 (2:0)

Hosté přijeli na umělku do Srbic s cílem pokusit se o další bodík z venku, ale domácí byli po všech stránkách lepší a díky matnému výkonu hostů zcela jasně a bez problémů zvítězili. Hosté byli mírně lepším celkem jen do 20.minuty, ale bez jediné šance. Domácí po prvním gólu, který jim však hosté školáckou chybou darovali, ožili a byla jen otázka času, kdy přidají další branky, neboť si začali vytvářet převahu a další brankové šance k tomu.
Nejdůležitější minuty utkání:
14´- pěkná střela hostujícího Havla z 20-ti metrů šla jen těsně vedle domácí svatyně
18´- domácí ikona Verbíř ve velmi dobré šanci střílel jen mimo branku hostujícího Vaňaka
21´- přihrávka domácích do vápna, Kopřiva minul nepochopitelně balón a pro kanonýra Egrta již nebyl problém
míč poslat placírkou k tyči bezmocného Vaňaka a dostat domácí do vedení – 1:0 !!!
28´- tvrdá střela domácího kapitána Berana z 20- ti metrů šla jen těsně vedle branky hostů
38´- trestný kop domácích zahrával opět kanonýr Egrt a střelou přes zeď nedal Vaňakovi šanci – 2:0 !
44´- ulička Havla a Čurgali šel sám na gólmana domácích, ale jeho střela jen olízla tyčku a šla vedle !!!
V první půli byli hosté do 20.minuty aktivnější než-li domácí, ale po smolné brance se obraz hry otočil. Velká škoda „tutovky“ Čurgaliho, který mohl do šatny snížit na rozdíl jedné branky a možná by se zápas vyvíjel jinak. Je to, ale jen to možná a na to se nehraje. Hraje se na góly a ty dávali pouze domácí.
50´- únik Krasnického po pravé straně, centr do vápna, ale zkušený 44-letý Divecký v bráně domácích
míč přikryl těsně před dobíhajícím Kaňkovským a bylo po slibné šanci hostů !!!
59´- nedorozumění v řadách hostů a Lipertovo sólo skončilo střelou do sítě a bylo vymalování – 3:0
76´- odražený balón ve vápně domácích se dostal k Buryánkovi, ale jeho volej šel těsně nad bránu
78´- domácí v dobré šanci Stiborem, ale pozorný Vaňak mu jeho střelu chytil
81´- další rychlý brejk domácích a Opata pohodlně zvýšil na konečných – 4:0 !!!
85´- na přesně kopnutý rohový kop Buryánka si naskočil Kaňkovský, ale jeho hlavičku vyškrábl
ze šibenice parádně velezkušený gólman domácích Divecký !!!
Zápas se od 60.minuty již jen dohrával s tím, aby se nikomu nic na neoblíbené umělé trávě nestalo a nikdo nebyl vyloučen, což by zvláště u hostů bylo nepříjemné, neboť se stále potýkají s nedostatkem hráčů. Domácí měli rychlý přechod do útoku a velmi nebezpečné centry při zahrávání všech standardních situací, což hostům tentokráte chybělo a kromě jediného povedeného rohu Buryánka ke konci zápasu, se žádná ze standardek po celé utkání nepodařila. Na tom budou muset hosté hodně zapracovat při trénincích, aby v další zápasech, v této jinak jejich silné zbrani, nepropadali. Bohužel hosté přišli o další body a jejich postavení v tabulce začíná být kritické a tak nezbývá, než věřit, že do konce podzimní sezóny ještě nějaké body uhrají, aby se vyhnuli na jaře nepříjemnému boji o záchranu !