SK Stap Tratec – FK Louny 0:2 (0:1)

Do Vilémova tentokráte přijel soupeř z absolutní špičky KP, netající se ambicemi na postup do divize. Louny byly po většinu zápasu lepším celkem a měli více ze hry, kromě závěrečné patnáctiminutovky, kdy se domácí snažili o vyrovnání a dostávali se na dostřel soupeřovi svatyně. Domácí bojovali, ale dvě chybičky a neproměněná tutovka za stavu 0:1 je připravily alespoň o bod. Je to škoda, ale nedá se nic dělat, musí se bojovat dál, do konce je ještě daleko, nic není ještě ztraceno.
Nejdůležitější minuty utkání:

12´- trestný kop domácího Havla z 20-ti metrů skončil těsně vedle šibenice hostů !!!
13´- únik hostů po levé straně, centr před bránu a nikým nekrytý Schettl míč dopravil do sítě – 0:1 !
20´- Buryánek v pěkném úniku, ale jeho ukvapená střela skončila jen vedle branky hostů
27´- trestný kop hostujícího Němce z 25-ti metrů skončil jen vedle Vaňákovi branky
39´- trestný kop domácích zahrával Buryánek, ale pozorný gólman hostů míč na 2x lapil !!!

V první půli byli hosté více u míče, ale na šance či pološance a střely to bylo vyrovnané. Domácí se těžko dostávali přes výborně organizovanou obranu hostů, kteří podnikali rychlé brejky, z nichž jeden jim vyšel v podobě vedoucí branky v podání Schettla.

48´- hrubá chyba hostů a Vavroušek šel sám na gólmana, ale přízemní střela šla jen o kousek vedle !!!
49´- trestný kop domácího Havla z hranice velkého čtverce skončil jen v dobře postavené zdi hostů !
63´- hosté v dalším rychlém brejku, faul na našeho Havla, bohužel hlavním neodpískaný a opět nikým
nekrytý Soukup v pohodě dává druhý gól a je to – 0:2 !!!
78´- parádní dělovku mladého Kurela gólman hostů s námahou vyrazil do pole !
79´- pěkný centr Čurgaliho a volej Krasnického skončil jen nad bránou hostů !
85´- další centr domácích do vápna hostů v podání Čonky, ale volej Havla opět skončil jen nad bránou
87´- pěkná a nebezpečná střela domácího Havla skončila díky teči jednoho z beků hostů jen na rohu !
89´- dlouhý balón Kurela na Čonku, ten přistrčil míč Vavrouškovi, ale ten v další čisté šanci trefil jen
dobře stojícího gólmana !!

Ve druhé půli po druhé inkasované brance se domácí pokusili o zvrat a v drtivém závěru v posledních 15-ti minutách si šance vytvořili, ale bohužel bez efektu, takže si hosté zkušeně výhru nenechali ujít. Jejich výborný výkon poskvrnilo poničení kabiny hostů, když rozmlátili obložení a prokopli dveře, čímž domácím zadělali na zbytečnou a náročnou opravu pěkného a skoro nového obložení, což bude velice pracné a vyjde to na zbytečně i na nějakou tu korunu navíc. Naštěstí se jejich vedoucí mužstva domácím omluvil a slíbil finanční vyrovnání, ale za to by se měli hosté stydět.