Vilémov podlehl FK Baník Most 1:4

Va dalším domácím zápase krajského přeboru začali vilémovští dobře, vedli brzy 1:0, pak ale na lepší hosty z Mostu nestačili. Nakonec jim podlehli 1:4.

Tu je pár fotek ze zápasu, podrobnější referát připojíme.

Referat, autor -ls-

Ve druhém mistrovském zápase přijel do Vilémova velice silný celek, který spadl z divize a ihned se tam chce vrátit. V jeho sestavě byla řada zvučných jmen a tým je složen ze zkušených hráčů a okolo nich je pár velice šikovných juniorů. Domácí se ujali sice vedení, ale soupeř rychle vyrovnal. Půlka byla ještě nadějně plichtová, ale ve druhé půli ukázali hosté svou sílu, vstřelili tři branky a zaslouženě zvítězili.

Nejdůležitější minuty utkání:

5´- pěknou střelu domácího Kučery gólman hostů vyrazil do pole
12´- parádní pas Havla na Čurgaliho, který šel sám na gólmana a nedal mu šanci – 1:0 !!!
18´- hosté zahrávali rohový kop a nikým nekrytý Táncoš míč dopravil do sítě a vyrovnal – 1:1 !
21´- skvělou dělovku Weikerta gólman domácích Vaňák vyrazil
34´- hosté v šanci Valentou, ale gólman Vaňak mu ji bravurně zlikvidoval

V první půli se hrál vcelku vyrovnaný fotbal a škoda vyrovnávací branky v síti domácích, která byla zcela zbytečná, neboť nikdo nestál u dlouhána Táncoše a ten neměl problém míč zasunout nebo spíše dotlačit do sítě.

46´- únik hostů hned po úvodním hvizdu a Bíro je dostává do vedení – 1:2 !!!
59´- krásná akce domácích po ose Čonka – Havel – Vavroušek, ale ten v čisté šanci promáchnul !!!
61´- dělovku domácího Petra Kurela z 20-ti metrů gólman hostů lapil
63´- rohový kop domácích, hlavička Vavrouška, ale bek hostů ji vykopl na další roh
64´- nedáš – dostaneš !!! Hosté nakopli rychle míč na Valentu a ten šel sám na Vaňáka a zavěsil – 1:3 !
71´- faul ve vápně domácích a pokutový kop proměnil hostující kapitán Stožický – 1:4 !
82´- pěknou střelu hostujícího Weikerta gólman domácích Vaňák vyrazil na rohový kop
85´- další tvrdá rána v podání štírka Weikerta a Vaňak ji vyboxoval do pole

Ve druhé půli měli domácí tutovku na vyrovnání, ale bohužel ji nedali. Hosté po vedení 3:1 již jen kontrolovali hru a pohlídali si výsledek, který jim přinesl tři body a jsou jasně v čele tabulky. Domácí i přes velkou snahu na tohoto kvalitního soupeře neměli, ale určitě předvedli také velmi dobrý výkon, který ocenili diváci i v závěrečné děkovačce.