Na zápasech Bílých Tygrů rok od roku přibývá německých fanoušků, a proto ani v letošní sezóně nebude chybět vybrané domácí utkání, v rámci kterého klub připravuje doprovodný program věnovaný právě hokejovým příznivcům z nedalekého Německa. Speciální česko-německý doprovodný program připadne na utkání s Vervou Litvínov, které se uskuteční v v neděli 3. prosince od 16:00, a Bílí Tygři jej opět pořádají ve spolupráci s městem Žitava.

Mistr světa z roku 2010 a jeden z úřadujících českých mistrů Marek Kvapil posílí útočné řady Bílých
Tygrů. S libereckým klubem se jednatřicetiletý křídelní útočník domluvil na tříletém kontraktu do 30.
dubna 2020. Zkušený hráč, který nečekaně skončil své působení v KHL, se tak znovu vrací do české
extraligy. K tygřímu týmu by se měl připojit na přelomu tohoto a příštího týdne.

Páté utkání finálového boje o zisk Masarykova poháru a titulu v české lize se hrálo v pátek 22/4/2016 v Liberci a byl to opravdový hokej s nečekanými zápletkami a zvraty, hokej dramatický a rychlý i s neočekávanou a neobvyklou tečkou v poslední vteřině.

V sobotu 5. listopadu 2016 se na zimním stadionu ve Varnsdorfu hrálo první ze dvou přátelských utkání hokejových reprezentací žen do 15 let Česko - Německo.

V pátek 15. 4. se hrál druhý zápas finále play-off Extra ligy ledního hokeje mezi Libercem a pražskou Spartou. Severočeši v této velmi vyrovnané sérii prohrávali 0:1 a doufali, že na domácím ledě srovnají stav. Liberečtí si se svými soky dokázali poradit – vítězný gól na 3:2 střílel Lukáš Krenželok 50 vteřin před koncem druhé třetiny. A konečný stav po gólu do prázdné branky byl 4:2.

Další články...

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)