V sobotu 5. listopadu 2016 se na zimním stadionu ve Varnsdorfu hrálo první ze dvou přátelských utkání hokejových reprezentací žen do 15 let Česko - Německo.

V pátek 15. 4. se hrál druhý zápas finále play-off Extra ligy ledního hokeje mezi Libercem a pražskou Spartou. Severočeši v této velmi vyrovnané sérii prohrávali 0:1 a doufali, že na domácím ledě srovnají stav. Liberečtí si se svými soky dokázali poradit – vítězný gól na 3:2 střílel Lukáš Krenželok 50 vteřin před koncem druhé třetiny. A konečný stav po gólu do prázdné branky byl 4:2.

Jako skalní fanoušek Liberce jsem sledoval, po ne zcela úspěšné loňské sezóně, první zápasy v záři s očekáváními, jelikož na lavičku hlavního trenéra usedl mladý a perspektivní Filip Pešán. Polovina lidí za ním stála a ta druhá byla stále skeptická. To se ale změnilo hned v listopadu, kdy byly vidět jasné výsledky.

Páté utkání finálového boje o zisk Masarykova poháru a titulu v české lize se hrálo v pátek 22/4/2016 v Liberci a byl to opravdový hokej s nečekanými zápletkami a zvraty, hokej dramatický a rychlý i s neočekávanou a neobvyklou tečkou v poslední vteřině.

Hokejová extraliga je krok od svého letošního vrcholu, hrají se semifinále a jedno z nich hned za humny, v Liberci. Bílí Tygři mají spoustu fanoušků i ve výběžku(.eu) a tak jsme připravili fotoset, který jim může zápas přiblížit pro případ, že měli třeba odpolední a na zápas se nedostali.

Další články...

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)