Teprve devatenáctiletý obránce Tomáš Hanousek získal své první extraligové angažmá, když se upsal Bílým Tygrům Liberec, kteří mu nabídli dvouletou smlouvu s roční opcí. Hráč, který hokejově vyrůstal ve švédském Södertälje, se v uplynulé sezóně vrátil do České republiky. Po krátkém angažmá u znojemských Orlů se zabydlel v sestavě Benátek nad Jizerou a v nadcházející sezóně bude usilovat o svůj premiérový start v české extralize.

Zkušený kanadský centr Tyler Redenbach začne i nadcházející hokejovou sezónu v Liberci. S vedením Bílých Tygrů se domluvil na novém kontraktu s délkou trvání do 30. 4. 2019. Třiatřicetiletý hráč, který sice marně atakoval smlouvu v NHL, ale má bohaté zkušenosti z finské, švýcarské i české ligy tak rozšíří svou bilanci v extralize. Redenbach má zatím na svém kontě 146 zápasů, ve kterých nasbíral velmi slušných 91 kanadských bodů. 

 

Liberecký rodák a odchovanec Michal Bulíř nebude ani v příští sezóně chybět v dresu Bílých Tygrů Liberec. Vedení klubu uplatnilo opci, která byla zakotvena v hráčově dosavadní smlouvě. Šestadvacetiletý útočník si tak připíše už svou osmou sezónu v nejvyšší soutěži, všechny přitom odehrál ve svém mateřském klubu. Doposud má Michal Bulíř na svém kontě 357 zápasů, ve kterých si připsal 172 kanadských bodů.

V pondělí 14. května v 7:00 bude zahájen prodej permanentních vstupenek na extraligový ročník 2018/2019 a stejně jako v předchozích dvou letech si Bílí Tygři připraví pro nejrychlejší permanentkáře nové sezóny několik překvapení. Ten, kdo si přijde pro permanentku v den zahájení prodeje v čase od sedmi hodin do půl desáté, se může těšit na lehkou snídani a setkání s vybranými hráči A týmu. Majitel vůbec první permanentní vstupenky na sezónu 2018/2019 pak obdrží také originální Tygří dres podepsaný hráči.

Právě dnes (pondělí 16. 4.) startuje tradiční dražba originálních hráčských dresů Bílých Tygrů Liberec. Fanoušci mají šanci získat cennou památku na sezonu 2017/18, kdy Bílí Tygři nastupovali v novém designu svých trikotů. Do dražby jde kompletní bílá sada s jednou modrou výjimkou.

Sen mnoha hokejových fanoušků se stává realitou. Souboj hokejových legend v liberecké Home Credit Areně je potvrzen! Petr Nedvěd ve svém posledním zápase vyzve v dresu Benátek Kladno i s Jaromírem Jágrem, který na tiskové konferenci v dopoledních hodinách oznámil, že naskočí do sobotního zápasu Benátek nad Jizerou s Kladnem. Utkání se tedy přesouvá do Liberce.

Další články...

ee Snapseed

nabídka_pracovní (2)

vybezek obecny

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)