Rumburská hokejová liga – 4.kolo – 5.týden – rekapitulace.

Základní část Rumburské hokejové ligy je za námi. Před nadstavbovou částí si žádný tým nevytvořil takovou pozici, aby si byl jistý svým umístěním v tabulce i po ní. V nadstavbové části jsou mužstva rozdělena na dvě skupiny, ve které se odehrají zápasy dvou kolovým systémem každý s každým.

AK 49962

Foto týdne z utkání Šenov – Boston

V první skupině jsou mužstva Šenova, Bostonu a Cvikova. Pozornost bude upřena především na souboj týmů Boston – Šenov. A cvikovští? Ti mohou boj o první místo jak Bostonu, tak šenovským pěkně zkomplikovat! Ve druhé skupině jsou týmy DK Rumburk, Hadi a Šluknov. Hadi se trápí, naopak DK Rumburk v posledních zápasech předvedl dobré výkony. A Šluknov? Ten může jen překvapit a některého ze svých soupeřů obrat o body a zkomplikovat mu boj o dobré konečné umístění. Prostě stále je o co hrát. Výsledky posledního týdne slovem a obrazem.
Boston – Šenov 4 : 9
Boston na Šenov vlétl a v polovině první třetiny vedl 2:0. Hráči Šenova se postupně probouzeli a začali hrát hokej. Do konce třetiny se jim podařilo vyrovnat a ve druhé třetině šli do vedení, které již do konce zápasu jen zvyšovali. Hráli aktivně, napadali hráče Bostonu již při rozehrávce a nedovolili jim rychlý přechod z obrany do útoku. Bostonu se moc nedařilo, a když si své slabé chvilky vybral i jejich brankář, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. V pohledném, rychlém utkání byl Šenov lepším mužstvem a zaslouženě zvítězil.
Zápas průběžně sledovalo: 6 diváků.

Šenov – Boston 3 : 7
Anotace tohoto zápasu? Obdobná jako předchozí zápas Boston – Šenov, jen s tím rozdílem, že tentokrát to nešlo hráčům ze Šenova. Boston byl celý zápas lepším mužstvem a oplatil domácím včerejší prohru.
Zápas průběžně sledovalo: 8 diváků.

Hadi – Cvikov 9 : 6
Hadů se tentokrát sešlo na dvě pětky. Naopak cvikovští přijeli v sedmi včetně brankáře. A to bylo málo. Odehrát celý zápas proti dvou střídajícím pětkám to je opravdu fyzicky náročné. To se taky projevilo v poslední třetině, kdy cvikovští vše vsadili na útok a s vypětím všech sil vyrovnali na 6:6, ale na obranu jim již nezbyly. Hadi z rychlých protiútoků skórovali a pobrali body.
Zápas průběžně sledovalo: 10 diváků.

Šluknov – DK Střelnice 5 : 20

Vyrovnaný zápas skončit v 10 minutě první třetiny, kdy hráči DK Rumburk vstřelili první branku, pak již zcela dominovali.
Zápas průběžně sledovalo: 2 diváci.

Tabulka po základní části bez odložených zápasů.