Sedy, lehy, běhy
Typography

affiliate-audioteka-1245x315-1465999530.jpg 

Ve středu 12. dubna 2017 proběhlo ve Sportovní hale ve Varnsdorfu letošní Okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. 

Na některých textech vskutku rok za rokem není proč co měnit: "Přihlášeno bylo 8 družstev - Gymnázium Varnsdorf, Gymnázium Rumburk, ZŠ Tyršova Rumburk, ZŠ Edisonova Varnsdorf, ZŠ U Nemocnice Rumburk, ZŠ Seifertova Varnsdorf, ZŠ a MŠ Krásná Lípa, ZŠ Dolní Podluží". V listinách s výsledky jednotlivců se i letos objevilo další zastoupení: "družstva jednotlivců - Vápeníci a HC Varnsdorf". Navíc oproti loňsku také ZŠ Pastelka Rumburk a ZŠ Jiříkov Moskevská (snad jsem další nepřehlédl). Pokud byl loni evidován rekordní počet soutežících 165, letos se ho podařilo dle výsledkových listin udržet: 88 holek a 77 kluků.

I další info beze změn: "Závodníci závodili  v pěti disciplínách : trojskok z místa, hod medicimbalem, skok přes švihadlo, kliky a volitelná disciplína běh 1 km nebo driblink". Samozřejmě platí i následující: "Velké poděkování za organizaci a hladký průběh závodů patří Mgr. Anně Vápeníkové a Mgr. Stanislavu Hockovi. Díky patří i sportovcům a jejich trenérům, jak z řad učitelů tak oddílů, které ve svém volném čase navštěvují.

Je to v hale tak trochu masakr, umístit na palubovku všechny soutěžící a zvládnout průběh jednotlivých disciplin. Ale ven se v tomhle aprílovém počasí jít vskutku nedá. Úplně stačilo sledovat kilometrový běh a byl jsem rád, že jsem se mohl vrátit do tepla haly.

Protože loni jsme neměli žádné fotografie, můžete si jich letos užít o to větší počet:

Další info o okresním kole zde -> (včetně pár fotek z driblování, které jsem nestihl, byvše celou dobu venku u běhu).

Rok 2016 ->, rok 2015 ->, rok 2013 ->

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)