Na Letní pohár ČR deseti a jedenáctiletých jelo z Rumburku bojovat 5 plavců

Tento víkend (13. – 14. 6. 2015) se v Jablonci n. N. konal Letní pohár ČR deseti a jedenáctiletých, kterého se účastnilo 500 startujících z 62 oddílů z celé České republiky. Z rumburského plaveckého oddílu si svými časy vybojovalo účast celkem 5 plavců.

republikavalca
Naší nejúspěšnější plavkyní se stala jedenáctiletá Valerie Barcalová, která se dvakrát umístila na třetím místě, a to v disciplíně 50 VZ a 100 VZ. V dalších třech disciplínách také zaplavala skvělý čas.
V kategorii jedenáctiletých náš oddíl reprezentovali Jonáš Kudláček a Radim Cihlář, kteří každý soutěžili ve třech disciplínách. Na přední místa nedosáhli, avšak skoro ve všech si zlepšili svůj osobní rekord.
Další úspěšnou plavkyní byla desetiletá Markéta Haaseová, která si doplavala pro 4. místo na 50 Z a zaplavala parádní časy v dalších čtyřech disciplínách. Také Lucie Jančová zaplavala krásné časy ve svých čtyřech silných disciplínách.
Plavecký víkend byl tedy úspěšný k radosti rodičů a spokojenosti trenérů, kterým patří dík za celoroční přípravu.