weby pro nejsevernější čechy

Futsalová Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje ve Varnsdorfu (listopad 2021)

V sobotu 6. listopadu 2021 patřila palubovka varnsdorfské sportovní haly futsalu, po Benešovské stavebniny Veteránské lize se tu konala také Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje.

Na webu varnsdorfských futsalistů:

Vzhledem k tomu, že tým Bumiko Děčín odhlásil svou účast ve 2. kole Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje, musel se rozpis tohoto turnaje předělat, aby nevznikly zbytečné prostoje!!! Původně plánovaná utkání Bumika ve 2. kole budou kontumována ve prostěch jeho soupeřů!!!

Druhé kolo Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje se odehraje v sobotu 6.11.2021 ve varnsdorfské sportovní hale se začátkem v 9.00 hod. Tahákem určitě bude souboj dvou prozatím neporažených týmů Futsal Varnsdorf a Turbo Děčín. To si ještě zahraje s průběžně třeřím SF Bělá Děčín. Kompletní upravený rozpis tohoto kola vám nyní předkládáme:

1.) 09.00 hod. Turbo Děčín : SF Bělá Děčín
2.) 09.35 hod. SF Bělá Děčín : Hezouni Děčín
3.) 10.10 hod. Futsal Varnsdorf : Turbo Děčín
4.) 10.45 hod. Hezouni Děčín : SC Stap Vilémov
5.) 11.20 hod. FC Veteráns Želenice : SF Bělá Děčín
6.) 11.55 hod. SC Stap Vilémov : Futsal Varnsdorf
7.) 12.30 hod. Turbo Děčín : Hezouni Děčín
8.) 13.05 hod. SC Stap Vilémov : FC Veteráns Želenice

Jako před každým kolem, tak i před tímto turnajem upozorňujeme, že časy jednotlivých utkání (výjma toho prvního) jsou pouze orientační!!! Dále upozorňujeme vedoucí mužstev o povinnosti vyplnit zápis o utkání nejpozději v poločase utkání předcházejícímu jejich zápasu a před svým prvním utkáním v turnaji odevzdat vyplněný a podepsaný formulář o bezinfekčnosti hráčů týmu!!!

Výsledky možná časem.

Tagy