Vilémov otočil zápas a porazil lídra, SK Stap Tratec – FK Chmel Blšany 4:1(1:1)

9´- dlouhý aut Špinky do vápna hostů, kde se míč odrazil k Jindřichovi, ale jeho volej šel těsně vedle branky
12´- hosté vyšachovali obranu domácích a jejich kanonýr Prückner obešel gólmana Vaňáka a zavěsil – 0:1
17´- velmi dobře zahraný trestný kop Očipky hostující gólman jen s námahou vytěsnil na rohový kop
22´- parádní dělovka Buryánka z úhlu jen vyprášila rukavice hostujícího gólmana
40´- střelu Očipky v čisté šanci gólman hostů vyrazil k němu, ten dal míč zpět Vavrouškovi a ten zavěsil – 1:1
44´- přetažený rohový kop Očipky šel na nohu Dvořáka, ale jeho střelu z brankové čáry vykopl bek hostů
45´- trestný kop hostů z hranice velkého vápna vytáhl parádně Vaňak na rohový kop
V první půli měli hosté více ze hry, ale na šance i na branky to bylo nerozhodně. Ve druhé půli došlo na obou stranách k určitým změnám a hosty od větší porážky zachránil skvělý brankář. Domácí se vypjali ke skutečně výbornému výkonu a výsledek se dostavil.
49´- chyba hostů a Vavroušek v čisté šanci trefil jen nohu obránce Chmelařů
51´- na rohový kop Buryánka si naskočil hlavou Jirchář a svou první mistrovskou brankou na podzim nedal
gólmanovi hostů žádnou šanci šanci – 2:1
53´- Očipka parádně uvolnil Jindřicha, ale ten v čisté šanci uklouzl a míč nezpracoval
66´- hostující obrana špatně zareagovala na odkop domácích a Vavroušek s přehledem zavěsil – 3:1
80´- na rohový kop Buryánka si naskočil Vavroušek, ale jeho hlavička šla jen vedle branky hostů
82´- faul na Vavrouška v pokutovém území a jasná penalta, kterou proměnil Jägra a bylo to už – 4:1
86´- Vichterey uvolnil Loose a ten šel sám na gólmana, který mu však vystihl jeho kličku a šanci zlikvidoval

Domácí po delší době předvedli velice kvalitní výkon a především za druhý poločas si výhru zasloužili. Hosty dirigoval nejlepší hráč na hřišti Macek, kterému však ve druhé půli došly síly a nebyl již tak vidět jako v půli první. Diváci čekali, zda-li nastoupí alespoň na pár minut na lavici sedící exsparťan Horst Siegl, ale do hry nakonec nešel, takže byl viděn na place jen jeho syn. Výborný zápas se podařil i všem třem sudím, kteří byli prakticky bezchybní a patří jim za to uznání a velká pochvala. Po zápase si hráči Vilémova vysloužili opět parádní děkovačku od svých diváků a ti co zůstali na hřišti u kantýny déle se pak mohli fotit s Horstem Sieglem a kdo chtěl ještě navíc získal jeho cenný podpis, což bylo od něho bezprostřední a velice sympatické.