FK Varnsdorf – Viktorka Žižkov [0:1] ONLINE

V neděli 16/3/2014 právě tady odvysíláme přímý přenos zápasu druhé fotbalové ligy. Zápas začíná od 14:30 a utká se FK Varnsdorf s FK Viktorií Žižkov. Jde o druhé kolo ligy, první zápas oba dva týmy prohrály. Domácí jsou na čtvrtém místě s 29 body, Žižkov se drží na desátém místě s 24 body.  Zápas budou řídit tito rozhodčí:

hlavní rozhodčí: Orel Pavel
asistent 1: Pilný Marek
asistent 2: Vaňkát Zdeněk

Sestavy:

FK VARNSDORF: Fendrich, Breite, Kotiš (K), Martan, Kouřil, Jakobovský, Mikinič, Zbrožek, Tvaroha, Rudnytskyy, Schubert (Zieris, Filip, Cana, Mach, Volf, Porcal – trenér Frťala)

FK VIKTORIA ŽIŽKOV: Holý, Dressler, Štochl, Voltr, Súkenník, Folprecht, Bodeček, Hadaščok, Šťastný (K), Bartošák, Mareš (Podrazký, bazal, Opluštil, Folwarczny, Vukadinovič, Škoda, Pokorný – trenér Jindra)

4´ První ofside zápasu, Viktorie Žižkov se provinila tímto přestupkem.

6´ Vhazování pro hostující celek. Viktorka má jednoznačný tlak a obléhá varnsdorfskou svatyni.

7´ Varnsdorf se osvobozuje a následuje výkop od brány.

8´ Varnsdorfští jsou nedůrazní před bránou a začínají být v problémech.

9´ Nyní to domácí zkouší dlouhým nákopem od brankáře. Bohužel Rudnytskyy nezpracoval.

10´ Bartošák hází míč na brankáře, toho napadá varnsdorfský hráč, který je od Holého nakopnut míčem.

11´ Štochl se hnal s míčem dopředu, nakonec o míč přichází. Po následující akci je to volný přímý kop pro Žižkov.

12´ Kouřil zůstává s míčem u své brány, pak nepřesně rozehrává. Poté se ale řítí na bránu Rudnytskyy, který nepřihrává a trefuje hráče ve skluzu. Je z toho roh.

13´ Nádherně kopnutý roh od Tvarohy, hráčům ve žlutomodrém se ale nepodařilo kulatý nesmysl dopravit do brány.

14´ Rudnytskyy znovu v průniku. Bohužel ani tentokrát se finální přihrávka nepovedla.

16´ Mareš po sérii nepřesností střílí z dálky na bránu, kterou míjí.

17´ Zformovaná hostující obrana nedovoluje Varnsdorfu vůbec nic.

18´ Tvaroha centroval zprava a trefil přesně ruce brankáře Holého.

18´ Jakobovský nádherným průnikem dostává se před brankáře. Zcela sám si zbytečně moc předkopává balon, který sbalí Holý.

19´ Další z kombinací varnsdorfského týmu skončila u brankáře hostujících.

21´ Dva pražští hráči se řítili na Fendricha sami. Mareš nakonec střelou trefil právě jeho. Obrovská šance!

22´ Dva rohy červenobílých vyráží Fendrich pryč.

23´ Hadaščok střílel z větší vzdálenost a střela se mu stočila úplně na opačnou stranu, než by potřeboval. Míč skončil u rohového praporku.

24´ Tvaroha byl při velké šanci v ofsidu.

25´ Rudnytskému vypíchá balon ve skluzu pražský obránce. Následuje roh pro Varnsdorf.

26´ Tvaroha rozehrává nakrátko a to k ničemu nevede, domácí balón ztrácejí.

27´ Hraje se ve středu hřiště a kombinaci Viktoriánů ukončuje hvizd píšťalky, když domácí hráč fauluje.

28´ Kotiš dává míč zpátky na brankáře, Varnsdorf se nemůže dostat od brány a zkouší to dlouhým nákopem.

29´ Kotiš šikovně posunuje na Jakobovského, bohužel míč mu utíká za čáru.

30´ Hadaščok nešikovně fauluje Breiteho u postranní čáry. Rozehrává Tvaroha, v brankovišti se sráží brankář s domácím hráčem. Následně se míče ujme varnsdorfský útok, jenže ten je faulován. Žlutou kartu obdrží Folprecht. Brankář Holý si žádá ošetření.

33´ Z volného přímého kopu nakonec vůbec nic nebylo. Na tahu je brankář Holý s výkopem.

34´ Martan chtěl posunou míč na Rudnytského, míč byl ale ukopnut červenobílou hradbou.

35´ Hlavička na Martana mířila do ofsidu, jinak by byl v dobré příležitosti.

37´ Voltr se zvedá se země, byl faulován.

37´ Breite posílá krásnou dlouhou přihrávku na Rudnytského. Ten při pokusu o centr trefuje hostující obranu.

38´ Velmi pěkně podaný míč od rohového praporku se Varnsdorfu podařilo uklidit pouze nad bránu.

39´ Rudnytskyy patičkou rozehrává krásnou kombinaci, jenže střela opět varnsdorfským nevychází dle jejich představ.

40´ Schubert si potahuje míč, dostává ho na Martana, ten střelou z velmi ostrého úhlu trefuje brankáře.

41´ Viktorka z protiútoku nedokázala nic vytěžit, míč se vrací k varnsdorfskému celku.

42´ Pár minut před koncem poločasu to pražské mužstvo zkoušelo dlouhým nákopem. Poté Šťastný trefuje Schuberta a Varnsdorf má dobrou šanci z písknutého faulu.

43´ Rudnytskyy hlavičkou znovu přestřeluje.

44´ Žlutomodří se usazují u brány, kam chtějí míč dopravit. Breite poté vystřelil po zemi, nerazantně a nepřesně.

45´ V poslední minutě základní hrací doby prvního poločasu mají roh k dobru domácí. Velmi hezky se k míči dostal Kouřil, hlavou míjí bránu.

45+1´ Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

45+2´ A nic zvláštního se už o prvním poločase nestalo.

46´ Ze hřiště odchází Mikinič, za něj nastupuje Volf.

47´ Velký tlak domácích je zakončen odkopem od brány Žižkova. Žlutou kartu fasuje Súkenník za svůj předchozí zákrok.

48´ Nyní je faulován červenobílý hrář, z volného přímého kopu hosté nic nevytěžili.

49´ Jakobovský chtěl oslovit hráče u branky Holého, bohužel špatně načasoval centr a je z toho ofside.

50´ Na druhé straně také ofside, provinil se Voltr.

51´ Zbrožek raději na brankáře, ten dlouhým centrem oslovuje své hráče na středové čáře.

52´ Dlouhý aut od postranní čáry domácí nevyzužili, jeden z jejich hráčů se skácel v pokutovém území, ale to k ničemu nevedlo. Následně Volf přestřelil, ale s tečí. Roh se snesl do rukou Holého.

53´ Schubert na Rudnytského po po pravé straně, jenže nepřesně a míč končí za čárou.

55´ Štochl se krásně uvolnil, dvakrát se dostal ke střele, ale ani jednou jeho rána neprošla.

57´ Po pravé straně se rozbíhal Dressler, o míč přišel a následný protiútok Varnsdorfu byl zastaven skluzem.

58´ Dnešní zápas rozhodně není bohatý na střely. Spíše je to série skluzů, soubojů a špatně zahraných míčů.

59´ Velmi aktivní Rudnytskyy má dnes odpracováno. Jeho úděl přebírá Cana Denis.

61´ Velmi dobrá pozice se nabízí Viktoriánům. U míče se chystá čtveřice hráčů.

61´ Pěkná a nevysoká střela končí v rukavicích Fendricha.

62´ První střídání hostů, ze hry odchází Voltr a nastupuje Škoda.

63´ A střídající Cara dostává hned žluté napomenutí za ošklivý zákrok zezadu.

64´ Fendrich přepadává přes hráče, míč se ale nakonec dostává za brankovou čáru.

65´ Dressler po rohu střílí z otočky, naštěstí pro domácí mimo.

66´ Něco přes půl tisíce přihlížejích je přítomno v Kotlině – 515 diváků.

67´ Bartošákův přízemní centr s klidem sklízí Fendrich .

68´ Breite jakoby se zalekl následující příležitosti a Holému spíše přihrává než aby na něj střílel.

69´ Po hrubé chybě obrany Varnsdorfu se přes půl hřiště řítí Škoda, přelobuje brankáře a s přehledem dává na 0:1 pro Žižkov. Za následné svlečení dresu fasuje žlutou kartu.

72´ Varnsdorf v krásné odvetné pžíležitosti zastavil ofside. Na straně celku z Prahy střídá Folprecht za Podrazkého.

74´ Za ostrý skluz dostává Bartošák žlutou kartu. Martan šel Bartošákovi okamžitě vyčinit a žlutý kartonek vidí také.

77´ Domácí využívají poslední šanci ke střídáná. Odstupuje Martan, za něj bude hrát Mach.

78´ S velkou pauzou píská Orel do píšťalky, která dává kop Žižkovu. Domácí se velmi zlobí.

78´ Hadaščok napomínám žlutou kartou za nesportovní chování.

80´ Štochl se zlobí, že se nepískl faul provedený na něm. Za odměnu strká do hráče, který vhazuje míč do hry. To je samozřejmě oceněno žlutou kartou.

81´ Žižkov už rozhodně nikam nespěchá. Na všechno má dost času.

82´ Varnsdorfští mají problémy s přihrávkami, ty jsou velmi nepřesné.

83´ Když už jsou domácí v šanci, snaží se prokombinovat až do prázdné brány. To je ale dnes nemožné.

84´ Kotiš se prohnal pokutovým územím soupeře, míč mu byl ukopnut na roh. Ten se rozehrává nakrátko a končí nepřesnou, ačkoliv tečovanou hlavičkou.

85´ Po dalším rohu už je hlavička přesná a míč končí v síti. Rozhodčí rozhodil rukama a ukazuje, že brance předcházel útočný faul.

88´ I těch pár fanoušků z Prahy je hlasatelem požádáno, aby po skončení utkání setrvali na svých místech a vyčkali pokynu pořadatelů.

90´ Varnsdorf vytloukl bloky a získává roh. Ten končí dalším rohem. Při něj přibíhá Fendrich, bohužel se nikomu nedaří míč uklidit do sítě a zařídit remízu.

90+1´ Nastavvují se dvě další minuty. Žižkov má výhodu volného přímého kopu z levé strany.

90+2´ Folwarczny střílí z velké dálky a velmi vedle. Hosté opět zdržují hru.

Hlavní rozhodčí ukončuje zápas a Varnsdorf prohrává se Žižkovem 0:1!

Než začne zápas a potom ještě celou dobu, kdy bude probíhat, můžete soutěžit o dva volňásky na následující zápas (19. kolo FK VARNSDORF Sokolov 23. 03. 2014 15:00)

Výherce bude vylosován hned v neděli. Dneska nás zajímá jaký máte názor na případnou účast FK Varnsdorf v první fotbalové lize: má na to tohle mužstvo a stála by tahle účast za všechny peníze. Co?