Šluknovským tataráček chutnal. I přes tu krutou porážku.

¨ Bylo dnes opět krásně a já jsem nasedl do auta k Dejvovi Žemlovi (normálně taky hráč v tomto mači) směr Vilémov s přesvědčením, že to bude zápas vyrovnanějšího rázu, jako tomu bylo letošní zimu. Jenže toto přesvědčení mi vydrželo do nádějného průběžného stavu 2:1 pro domácí exdivizáky. Pak se utrhl domácí branař Loss, převlíknuvší se do dresu nekompromisního hrota zabijáka ala Baroš v nejlepších časech a dal snad 5 fíků. Vsadil jsem ještě, když to bylo o gól s jednou paní, co seděla se mnou na lavičce o pade, že to šluknováci otočí na 3:2. Vím, bylo to trochu bláhové, ale občas se zázraky dějí a řekl jsem si, že proč né v tomto zápase. Prohrál jsem. Po zápase a po penaltách, které také byly ve prospěch domácích, pak hospodář, manager, trenér, agitátor, mluvčí, dopisovatel, jednatel fotbalu ve Šluknově Ladislav Čurgali zaplatil tatarák zmíněný i v názvu tohoto příspěvku, který možná jedí ještě teď … a to je dobře, bo najít dobré sousedy na pohodu, v dnešní době je prostě rarita.

Konečné sumasumárum, zápas skončil 7:1 pro Vilémov a poločas, tuším 2:1 … ale to nejni důležité.

Je tu trochu víc fotografií … ;o)

Zápis z utkání:

Nejdůležitější minuty zápasu:
15´- pěkná ulička T.Jägra na mladičkého Bílka, který prostřelil exvilémovského Jandu a bylo to – 1:0
17´- dělovka Jindřicha a Janda v brance hostí ukázal, že je to ještě výborný gólman a vytáhl míč ze šibenice
18´- ulička Jindřicha a Záruba nikým nekrytý zavěsil míč do branky hostů podruhé – 2:0
21´- centr Vichtereye a Očipka z 12-ti metrů trefil parádní střelou tyčku hostujícího týmu
37´- únik Bílka po pravé straně načechraný centík na Vichtereye, ale jeho dělovku vytáhl opět fantasticky Janda
39´- na rohový kop Očipky si naskočil Záruba, ale jeho hlavička minula branku hostí
42´- trestný kop host z 20 metrů trefil nechytatelnou střelou do šibenice Mikula a bylo to 2:1
První půle byla v režii domácích hráčů, kteří působili sehranějším dojmem, vytvářeli si dobré šance a s chutí neustále prověřovali kvality hostujícího gólmana Jandy. Pět šťastných diváků vyhrálo ve slosování vstupenek čtyři šišky uherského salámu a jedny kšandy s logem SK.
55´- velmi dobrá střela Jindřicha z 20-ti metrů skončila jen o centimetry vedle hostující svatyně
58´- Jindřich vrátil balón od lajny zpět na desítku, kde stál zcela volný Lehrl, ale Janda míč vyrazil na roh
61´- pěkný centr Bílka našel volného Zárubu, ale ten svou další tutovku spálil střelou do gólmana hostů
62´- pěkná akce domácích po ose Jägr – Jindřich – Záruba, ale ten sám před Jandou střílel jen do něho
65´- výměna míčů mezi Bílkem a Loosem a ten nezaváhal a dostal domácí do dvoubrankového vedení – 3:1
67´- únik Špinky po levém křídle, zpětná přihrávka na Loose a ten se opět nemýlil a zvýšil na – 4:1
68´- mladíček Bílek vyzval Loose k čistému hattricku, ale ten trefil v jasné šanci jen gólmana
70´- trestný kop hostů zahrával R.Vichterey a Čmugr trefil výbornou hlavičkou břevno domácí svatyně
73´- pěkná akce po ose Jägr – Bílek – Loos a ten střílí během osmi minut čistý hattrick – 5:1
78´- trestný kop hostů z 16-ti metrů zahrával R.Vichterey, ale pozorný Vaňák jeho střelu kryl
81´- hosté v úniku Čmugrem, ale jeho dělovka skončila těsně vedle domácí branky
84´- centr Jindřicha na Lehrla, ale jeho šanci zrazil bek hostů na rohový kop
89´- únik Jindřicha, zpětná přihrávka na Loose a ten zaznamenal „haštyrk“ – 6:1
90´- domácí duo Jägr – Loos vybagovalo obranu hostů a posledně jmenovaný završil svůj střelecký den – 7:1