Hosté po nejlepším výkonu jara opět nešťastně prohráli, ale ještě se nevzdávají ! FK Meteor Praha – SK Stap Tratec 1:0 (0:0)

Vilémovští fotbalisté zajížděli na suverénně vedoucí celek tabulky divize skupiny B bez posil z Varnsdorfu, bez Očipky /svatba/ a Hyky /pracovní zaneprázdnění/, ale se třemi mladými šikovnými dorostenci jako výpomoc. Kdo očekával, jednoznačnou záležitost pro domácí, ten se mýlil. Domácí sice měli více ze hry a určitě i brankových příležitostí, ale vstřelili jedinou, pro hosty nešťastnou a do poslední chvíle zápasu se pak obávali o hubenou výhru a moc nechybělo a hosté mohli i vyrovnat. Bohužel se jim to nepodařilo a tak si připsali v pořadí již devátou prohru o jedinou branku !!!  Nejdůležitější minuty zápasu:
15´- dělovku domácího Kadlece ze 30-ti metrů hostující gólman Vaňák vyrazil na rohový kop, po kterém střílel
hlavou Janda, ale míč šel jen vedle branky
27´- další roh domácích a opět tu byl Janda, který vyskočil nejvýše a hlavou střílel těsně vedle branky hostů
28´- domácí vybagovali obranu hostů a Junek z největší šance první půle trefil břevno Vaňáka
36´- faul Jircháře na hranici velkého čtverce, ale Janda střílel jen do dobře postavené zdi hostů
43´- rohový kop domácích, míč prolétl obranným valem až ke kapitánovi domácích Daňhelkovi, ale ten pálil nad
V první půli byli domácí lepším celkem, vytvořili si i dobré šance, ale hosté velice dobře bránili a tak zůstal stav k překvapení všech přítomných a hlavně domácích fanoušků bez branek.
48´- centr do vápna hostů a výborný Janda střílel hlavou opět jen vedle Vaňákovi branky
54´- hostující Červeňák unikl po pravé straně k lajně, podíval se a poté vracel míč na nabíhajícího, volného
Kurela, za nímž byl ještě i Chod, ale bek domácích skluzem na poslední chvíli míč odvrátil na aut !!!
60´- průnik hostujícího Vavruška a ostrý centr na volného Červeňáka, který však minul v další dobré šanci !
63´- mladíček Lorenc pěkně uvolnil Choda, který napřáhl z hranice velkého vápna, ale trefil jen beka domácích !
66´- dalekonosná střela domácího Jandy ze 35-ti metrů pro kterou si šel k tyči Vaňák, trefila na vápně ucho
nic netušícího Junka, změnila směr dráhy a zapadla k tyči do protisměru nešťasných hostů – 1:0 !!!
69´- pěkný centr Lorence do vápna domácích, kde nejmenší hráč Červeňák vyskočil nejvýše a hlavou přestřelil
83´- dělovku Jandy vyrazil hostující gólman Vaňák a dorážku ještě vykopával Čuda z brankové čáry
86´- střela mladíčka Kučery z 20-ti metrů skončila jen nad brankou domácích
90´- hosté zahrávali rohový kop Chodem, míč se odrazil ke zcela volnému Vavruškovi, který v čisté šanci mohl
zajistit hostům bod, ale obětavý obranný val domácích mu míč stačil srazit a byl tu konec pěkného utkání !!!
Hosté se po nešťastné brance snažili alespoň o vyrovnání, ale chybělo jim štěstíčko, zvláště po Vavruškově šanci v poslední minutě zápasu, který se musel líbit všem přítomným divákům. Bohužel pro hosty je to další ztráta a zisk bodu z půdy Meteoru by byl určitě povzbuzením do dalších kol v boji o divizní přežití. Obě mužstva hráli líbiví technický fotbal, ke kterému přispěli i všichni tři rozhodčí, kteří byli velice přesní a prakticky bez chyby, za což jim i celý realizační tým hostů poděkoval. Škoda, že takto sudí nepískají pokaždé, určitě by měli Vilémovští borci nejméně o osm bodů více a byli i výše v tabulce !