Vilémov vydřel plichtu, v poslední minutě dal gól a hrál s Neratovicemi 1:1

Po hloupém gólu hned na začátku zápasu, který náš reportér neviděl, a dostane proto důtku, se vilémovští pod vedením staronového trenéra Suchomela vzchopili k sympatickému výkonu a dali tak vzpomenout na výkony, které předváděli celé loňské jaro. Přes neslábnoucí tlak se jim však stále nedařilo skórovat a všechno nasvědčovalo tomu, že se jim nepodaří na domácím hřišti uhájit ani bod, naštěstí pro tento, ale i následující zápasy a pro jejich sebevědomí se podařilo v poslední mnutě vyrovnat a posílit, nyní poněkud chabou, naději na setrvání v divizi.

Tu jsou fotky, obšírný referát ze zápasu připojíme vzápětí.

Minutu po minutě:

1´- hosté v úniku, ale Vorasický pálil jen vedle Vaňákovi svatyně
2´- přetažený centr Kurela za beky našel volného Červeňáka, ale jeho volej šel jen vedle hostující branky
9´- chyba domácích v rozehře a Kozák šel sám na gólmna lehkou střelou k tyči zavěsil – 0:1
12´- dalekonosná střela domácího Breiteho šla jen nad branku hostí
21´- centr Choda na hlavičku Kurela, ale hostující gólman míč vyrazil na rohový kop
33´- střelecký pokus domácího Čudy skončil jen těsně vedle branky hostů
34´- dlouhý pas Nagyho našel v dobré pozici Rusza, ale jeho volej trefil jen dobře postaveného gólmana hostů
37´- Červeňák zamotal hlavu třem obráncům a z deseti metrů trefil opět jen brankáře hostů
39´- ulička Choda na Kurela, který v čisté šanci střílel jen do gólmana a byl z toho rohový kop
67´- trestný kop Hyky z rohu velkého vápna gólman hostů vyboxoval do pole
72´- centr Čudy našel hlavičku Vavrouška, ale míč šel jen vedle hostující branky
74´- na centr Očipky si šikovně naběhl Šťastný, ale jeho hlavičku gólman hostů přikryl
86´- centr Hyky prošel skrze obranný val hostů až k Breitemu, ale jeho střela šla jen nad branku hostů
91´- dlouhý pas Hyky do obranného pásma hostů na dvakrát dokázal propasírovat Nagy do sítě a vyrovnat – 1:1