Vilémov byl bit, FK Žatec – SK Stap Tratec 9:0 (5:0) !!!

3´- mostecký šikula Šraga obelstil obránce hostů a střelou k tyči nedal Loosovi šanci – 1:0
13´- únik domácích po pravé straně, prudký centr před bránu a byl to opět Šraga, který se nemýlil – 2:0
15´- na prudký centr do vápna hostů si naskočil Lesniak a hlavou zvýšil již na – 3:0
33´- první vážnější akce hostů, když Chod hledal ve vápně domácích Kurela, ale ten rybičkou minul
36´- únik domácích po pravé straně, další prudký centr do vápna hostů a Lesniak opět zavěsil – 4:0
40´- přetažený centr z rohu velkého čtverce do vápna hostů, kde nejvýše vyskočil Jean Danis a hlavou zvýšil – 5:0
V první půli byli hosté na ručník, nepomohlo ani rychlé střídání a drobné přeskupení v sestavě. Domácí byli rychlejší, měli lepší zpracování, výborně kombinovali a přehrávali hosty po všech stránkách. Ve druhé půli domácí polevili a nechali občas hosty nebezpečně zaútočit, ale zde se projevila opět jejich slabina v proměňování šancí a tak si nedali ani čestnou branku, i když nejméně tři tutovky k tomu měli.
49´- trestný kop Hyky našel přesně hlavu Kurela, ale ten trefil jev uprostřed brány stojícího gólmana domácích !
52´- hostující Kurel unikl celé obraně, položil si dva beky, ale z čisté šance střílel jen vedle domácí svatyně !!!
59´- trestný kop domácích prošel až ke zcela volnému Nigerijci Jean Danisovi a ten doklepl míč do sítě – 6:0
68´- dělovku hostujícího Očipky z hranice velkého vápna k tyči domácí gólman lapil
72´- hostující Červeňák si obhodil stopéra domácích a byl sám před gólmanem, ale trefil jen jeho hlavu !!!
76´- křižný centr domácích do vápna hostů a střídající Osmanu se nemýlil a zvýšil již na – 7:0
78´- ulička Choda na Kurela, který šel sám na gólmana, ale ten mu bravurně šanci vytěsnil na rohový kop !!!
82´- parádní bomba domácího Lesniaka z velkého čtverce skončila na břevně Loosovi branky
84´- domácí šli tři na jednoho a pro Lesniaka již nebyl problém šanci zakončit ve svůj hattrick a bylo to – 8:0
87´- chyba v rozehře hostů a šikovný Lesniak svou čtvrtou brankou v zápase stanovil rekordní výhru – 9:0
Hosté mohli začátkem druhé půle zkorigovat výsledek, což se jim nepodařilo, naopak domácí většinou po chybách v rozehře hostů nekompromisně trestali a připravili jim rekordní porážku v jejich historii a zřejmě je i poslali z divize do Krajského přeboru. Tentokráte to měli sudí snadné a pískali skvěle.