Vilémovu se sezona nedaří, utrpěl další porážku FK Motorlet Praha – SK Stap Tratec 4:1 (2:1)

10´- centr domácích do vápna hostů a hlavička Šafránka skončila vedle Vaňákovi branky
18´- únik domácích po levé straně, přetažený centr a nikým nekrytý Golovko do odkryté brány skóroval – 1:0
20´- kanonýr domácích Pyšek se dostal za beky hostů, ale jeho střela šla naštěstí jen do boční sítě
24´- pěkná akce hostů na jeden dotek mezi Daníčkem – Očipkou a Červeňákem, ale ten v čisté šanci trefil beka
28´- dlouhý pas Nagyho za domácí beky zachytil Ruszó, ale jeho přízemní střela skončila jen těsně vedle
31´- rychlý brejk domácích, přečíslení obrany hostů a Šafránek se z levé strany nemýlil – 2:0
35´- stoper Soběslav se probil přes tři beky domácích, přihrál do volna Červeňákovi a ten snížil na – 2:1
37´- všudybýlek Daníček se dostal do velmi dobré šance, ale jeho střelu srazil bek domácích a gólman ji lapil
40´- trestný kop hostů z 18-ti metrů zahrával Očipka, ale přestřelil nejen zeď domácích, ale i celou branku
44´- ve skrumáži se dostal k odraženému míči Červeňák, ale nedokázal jej z 8-mi metrů propasírovat do sítě
45´- parádní signál domácích po rohovém kopu a Golovkovu střelu k tyči vytáhl Vaňák zázračně na roh !!!
První půle byla vcelku vyrovnaná, ale domácí proměnili o jednu šanci více než hosté, kteří nesložili zbraně ani po druhé brance a moc tomu nechybělo a šlo se do šatny s vyrovnanou bilancí.
49´- centr Choda našel hlavičku Soběslava, ale míč šel jen doprostřed brány a domácí gólman ji hravě chytil
53´- parádní dělovka Očipky z hranice velkého čtverce do šibenice, ale domácí gólman se zaskvěl robinzonádou
a míč vytáhl konečky prstů na rohový kop – to si domácí fanoušci oddychli…. !!!
76´- trestný kop Choda přistál na hlavičce Vavruška, který míč sice zkušeně polízl, ale chyběli mu centimetry,
aby přeletěl opět výborného gólmana domácích Foferku, který jej stačil ve výskoku zachytit !!!
85´- trestný kop domácích, po kterém se dostal k odraženému míči nekrytý Brodský a ten rozhodl zápas – 3:1
90´- faul Ruszó v pokutovém území, jasná penalta, kterou kapitán Machurka proměnil a bylo to – 4:1
Hosté se ve druhé půli tlačili stále víc a víc k brance domácích, kteří byli v některých chvílích pod slušným tlakem. V závěru zápasu však dokázali po rychlých brejcích do odkryté obrany šikovně zaútočit a rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Pro hosty je to krutá porážka, ale dle přítomných domácích diváků i známého trenéra Milana Bokši (dnes šéftrenér mládeže Sparty), sehráli víc než rovnocenný zápas a bod by si za svůj výkon určitě zasloužili. Bohužel se fotbal hraje na góly a ty dávali domácí. Výborně si vedli všichni tři rozhodčí, kteří zaslouží absolutorium a poděkování od poraženého soupeře.