Hosté přijeli jen s náhradním gólmanem a přesto dokázali domácím sebrat tři body. FK Libiš – SK Stap Tratec 2:3 (0:2)

12´- domácí v dobré šanci, ale Vaňák byl dobře postaven a nebezpečnou střelu zlikvidoval
14´- pěkný průnik Červeňáka po pravé straně, centr na Lorence, ale ten v čisté šanci minul
21´- dlouhý pas Nagyho na Červeňáka, ten se podíval, přihrál Šťastnému a ten rozvlnil poprvé domácí síť – 0:1
29´- výborná střela Vavrouška šla jen těsně vedle tyče domácí svatyně
35´- centr Choda a Šťastný střelou od břevna dostal hosty do dvoubrankového vedení – 0:2
39´- parádní střela levačkou Červeňáka k tyči, ale domácí gólman byl na místě
41´- nebezpečná střela domácích z voleje končí v náruči hostujícího gólmana Vaňáka
První půle byla jasně v režii hostů, kteří překvapili domácí tým svou nátlakovou hrou. Byla jen škoda, že některé dobré akce končily na výborném domácím stopérovi, jinak mohl být výsledek ještě příznivější.
48´- únik Červeňáka po pravé straně, naservírovaný míč na volného Očipku na desítce, ale ten v čisté šanci
přestřeli domácí svatyní – škoda – to byla víc než stoprocentní tutovka !!!
72´- trestný kop Vavrouška z 25-ti metrů skončil jen těsně vedle domácí tyčky a branky
78´- domácí docilují branky Bičaníkem z dvoumetrového ofsajdu a ta je i přes protesty hostů uznána – 1:2
84´- další únik Červeňáka do otevřené obrany domácích a jeho přihrávku Lorenc tváří v tvář gólmanovi
nezužitkoval, neboť trefil jen domácího brankáře !!!
85´- domácí nacentrovali balón do vápna hostů a Čuda jej poslal do vlastní branky – 2:2
88´- nebezpečná střela Šťastného na domácí branku, ale gólman mu ji bravurně lapil
89´- na dělovku Choda z 18-ti metrů k tyči domácí gólman nedosáhl a bylo to – 2:3
90´- vymyšlený trestný kop na hranici velkého vápna, ale Bičaník střílel přes zeď jen nad branku hostů
Domácí byli neškodní do kontaktní branky, kde pustil pomezní skutečně až okatý ofsajd. Pak začal hlavní sudí, který vypadal po celý zápas, že má „virózu“, ještě trochu úřadovat. Dotlačil domácí do vyrovnání, ale hosté bleskurychle vývoj otočili opět ve svůj prospěch a domácím nepomohl ani vymyšlený faul a trestný kop z hranice velkého čtverce v samotném závěru zápasu. Pro domácí je to velké zklamání, neboť mohli atakovat Č.Brod a Litol na nesestupových místech, takto si asi již podřízli větev, pokud se nenastane nějaká administrativní záležitost. Hosté po delší době vyhráli a tak se jim jelo zpátky domů veseleji. Bohužel ve Vilémově na ně čekalo překvapení v podobě pěkné paseky po průtrži mračen, kdy byla celá obec zaplavena a dlouho do noci spousty lidí likvidovalo hrůzostrašné následky.