Vilémov se s divizí rozloučil vítězstvím, SK Stap Tratec – FK Nový Bor 5:1 (3:1)

11´- faul ve vápně na Šťastného a nařízený pokutový kop proměnil ranou k tyči Pepa Hyka a domácí vedli – 1:0

16´- hosté v dobré šanci rychlým Stromeckým, ale ten střílel ukvapeně jen vedle Loosovi branky

18´- trestný kop hostů z 16-ti metrů zahrával exvilémovák Kubeše, ale trefil jen dobře postavenou zeď domácích

21´- krásná ulička Šťastného na naběhnuvšího si Ruszó a ten nechytatelnou dělovkou do šibenice zvýšil na – 2:0

25´- parádní střela hostujícího Kubeše skončila na štěstí pro domácí jen na břevně

31´- únik hostů do otevřené obrany a Kaňkovský vykřesal naději a snížil na rozdíl pouhé branky – 2:1

36´- trestný kop hostů z 20-ti metrů zahrával Polach, ale Loos byl na místě a jeho střelu lapil

43´- centr Červeňáka a Nagy sám tváří v tvář gólmanovi hostů nezaváhal a zvýšil střelou k tyči na – 3:1

První půle byla vcelku vyrovnaná, ale domácím se konečně dařilo to co celou soutěž byl problém a sice proměňovat šance. Hosté bojovali, ale měli občas i smůlu při zakončení a tak vyzněl první poločas výsledkově jasně pro domácí tým.

58´- obrovská chyba hostů v obranné fázi a Červeňák přeskočil hlavou Demkeho a zvýšil již na – 4:1

66´- do další velmi dobré šance se dostal Šťastný, ale trefil jen dobře stojícího gólmana hostů

72´- hosté v čisté šanci Kaňkovským, ale Loos se tentokráte vyznamenal a bravurně mu ji zneškodnil

76´- hosté v další šanci Šulcem, ale ten střílel zbrkle a ukvapeně vysoko nad Loosovu branku

79´- ulička Ruszó na Šťastného, ten šel sám na gólmana, podíval se na něho a mazácky zavěsil na – 5:1

82´- hostující Stromecký v dalším rychlém úniku, ale Loos jeho střelu vyrazil

86´- trestný kop Hyky z 20-ti metrů hostující gólman s námahou vyboxoval na rohový kop

Ve druhé půli se hrál zcela otevřený fotbal bez zábran na obou stranách a diváci se určitě bavili šancemi i brankami, které pak již stříleli jen domácí borci a tak si na závěr sezóny trochu spravili chuť vysokým vítězstvím nad svým tradičním rivalem. Výborným výkonem se prezentovali i všichni tři rozhodčí a lze si jen přát, aby takto rozhodovali v budoucnu všichni a hlavně všude, to znamená zcela objektivně a nestranně. Přesto ani tato výhra domácím nepomohla k záchraně a po čtyřech letech se znovu vrací do Krajského přeboru.