Jirny nadělovaly, rozsekaly Vilémov 6:1

Že se v Jirnech neboduje se vědělo, ale že tam dostane Vilémov šest gólů tomu nevěřil snad nikdo. Bohužel mu z různých důvodů chyběli klíčoví hráči a hlavičkáři – Šmalcl, Vavroušek, Jirchář a Buryánek s Winzigem a na hřišti to bylo zvláště v úvodu 2.půle znát. První půle byla vcelku vyrovnaná, hosté dokonce vedli a mohli ještě zvýšit svůj náskok, deset minut před koncem však domácí ze dvou standardek otočili vývoj utkání a krátce po poločase zaúřadoval chytře hrající internacionál Kincl a bylo po zápase.  Nejdůležitější minuty zápasu:

13´- centr Hyky do vápna domácích a Matějov z voleje střílel jen těsně vedle domácí svatyně

16´- dělovka Matějova ze 35-ti metrů vystrašila domácího gólmana, ale ten míč lapil

20´- parádní patička internacionála Kincla mezi beky a Šisler spálil první tutovku zápasu

23´- trestná kop Hyky ze 40-ti metrů gólman domácích s námahou chytil

28´- únik Matějova po levé straně, jeho střelu domácí gólman jen vyrazil před sebe a Petr Kurel dopravil míč v pohodě do prázdné domácí svatyně – 0:1

33´- Matějov poslal pasem do prostoru Özbeye, který mohl jít nikým neatakován sám na branku, ale zalekl se jasné šance a nepochopitelně vystřelil za vápnem vedle domácí svatyně !!!

35´- na rohový kop domácích si naskočil stopér Obermajer a hlavou k tyči vyrovnal stav zápasu – 1:1

42´- další rohový kop domácích přistál na hlavičce Kincla, ale míč šel naštěstí jen nad branku Loose

45´- centr do vápna a Kincl hlavou přehodil Loose a poslal gólem do šatny domácí do vedení – 2:1

První půle byla vcelku vyrovnaná, domácí se nedostávali příliš do šancí, hrozili hlavně ze standardních situacích a dlouhánů ve svých řadách. Hostům v osobních soubojích před brankou chyběli právě hlavičkáři – Šmalcl, Vavroušek a Jirchář. Začátek druhé půle hosté nezachytili a Kincl rychlým hattrickem rozhodl zápas a zařídil tím pro hosty nečekaně krutou porážku.

52´- na rohový kop domácích si naskočil Kincl a hlavou poslal domácí do dvoubrankového vedení – 3:156´- další roh domácích a opět dlouhán Kincl přeskočil všechny beky hostů a zvýšil už na – 4:1

60´- centr do vápna hostů a dlouhán Kincl koníkem překonal Loose sám počtvrté a bylo to – 5:1

64´- dezorientovaní hosté opět nepřikryli Kincla po dalším rohu, ten míč sklepl na Jandzika a bylo to – 6:1

66´- trestný kop Hyky z úhlu skončil těsně nad domácí brankou

77´- další trestná kop Hyky, tentokráte z 20-ti metrů gólman domácích na dvakrát chytá

81´- trestný kop Matějova z hranice velkého čtverce prosvištěla kolem zdi domácích, ale gólman ji lapil

Hosté museli příliš improvizovat v sestavě a po dlouhé odmlce musel nastoupit i zcela nedoléčený Kurel, stejně jako Dvořák, který nedoléčen putoval co by nejlepší hostující střelec na post stopéra. Chvílemi se hrál pohledný fotbal, bez zbytečných faulů a to se divákům muselo líbit. Bohužel klíčový hráč domácích – dvoumetrový Kincl měl tentokráte příliš snadnou úlohu, neboť nikdo z hostujících hráčů jej nedokázal ubránit, zvláště při standardních situacích před brankou.

Sestava Vilémova:

Loos – Hyka, Dvořák, Čuda (ŽK), Zadina (ŽK), Dobeš, Matějov, Očipka, Kopřiva, Kurel st. (68´- Kurel ml.),

Özbey (46´- Zelinger)

Chyběli: Šmalcl, Jirchář, Buryánek, Winzig a Vavroušek Připraveni ještě: Vaňák a Maier ml.

Nejlepší hráči utkání: Kincl (J) a Matějov (V) Diváci: 80 prokřehlých, z toho 10 z Vilémova !!!

Rozhodčí: Haleš – Slavíček a Arnošt Delegát svazu : pan Šotek ŽK: 2 : 2 ČK: 0 : 0

Rohy: 8 – 3 Držení míče: 54% – 46% Ofsajdy: 3:4 Fauly: 12 – 11 Střely na bránu: 9 -5 Mimo: 8 -5

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák