FK Rumburk – SK Stap Tratec 2:1 (1:0)

10´- domácí v první šanci po zmatku v obraně hostů, ale Chladův lob skončil jen nad brankou Loose
14´- po odraženém balónu z rohu vystřelil z 20-ti metrů Buryánek, ale domácí gólman byl připraven
16´- parádní dělovka domácího Havla z 18-ti metrů šla jen těsně vedle Loosovi branky
25´- duo domácích útočníků Chod s Chladou doslova vyšachovalo obranu hostí, ale Loos je mazácky vychytal
26´- Dobeš poslal do čisté šance Zárubu, ten trefil jen gólmana, ale odražený balón nedokázal Vichterey vrátit
v čisté šanci do zcela prázdné branky domácích, když šel míč z jeho slabší pravé nohy jen nad branku !!!
35´- chyba hostů v rozehře a Šott se nemýlil a poslal střelou k tyči domácí do vedení – 1:0
41´- trestný kop Dobeše z 20-ti metrů šel jen těsně nad domácí svatyni
43´- parádní tvrdou střelu domácího Havla vytěsnil Loos na rohový kop
První půle byla spíše v režii domácích, kteří dřeli a bojovali o každý balón a když se jim nedařilo pomohli si přerušením hry nebo faulem, aby nepustili hosty do větších šancí. Hosté si kromě jedné tutovky příliš dalších šancí nevypracovali a tak skončila půle podle zásluhy těsně pro domácí.
51´- domácí v dobré šanci Havlem, ale ten střílel jen nad Loosovu branku
56´- Buryánek přešel přes dva beky domácích, ale pak již neměl sílu šanci zužitkovat a střílel jen nad
58´- další chyba hostů v rozehře a pro Chladu nebyl problém podruhé rozvlnit síť hostů – 2:0
61´- na trestný kop Jägr ze strany si naskočil Vlk, ale jeho hlavička skončila jen nad brankou domácích
77´- lob Jägr za beky domácích a Dobeš šel sám na gólmana, míč mu však v posledních chvíli vypíchl bek
79´- na rohový kop Buryánka si naskočil Vlk a tentokráte hlavou zavěsil a snížil na – 2:1
84´- dobrá střela Očipky byla tečována domácím obráncem a byl z toho jen rohový kop
87´- chyba domácí obrany a Dobeš šel opět sám na gólmana, zvolil střelu podél něho, ale míč šel těsně vedle
Ve druhé půli obě mužstva vystřídala několik hráčů i postů a domácí po druhé brance tak trochu odpadli a snažili se ubránit pro ně příznivý a překvapivý výsledek. Nakonec se jim to se štěstím povedlo, i když mnoho nechybělo a Dobeš mohl výhru přisoudit svému týmu. Na šance se však fotbal nehraje a tak je nutno poblahopřát domácím nejen za sympatický sparingpartnerský výkon a zaslouženou výhru, ale i držet palce k jejich vytouženému cíli, kterým je v této sezóně jednoznačně postup do Krajského přeboru, což by znamenalo pro nás po dlouhé době zase derby se vším všudy. Za domácí tým již nastoupil Jan Lehrl, který byl vyměněn za mladého Patrika Zárubu. Na zkoušku sehrál za domácí a pak i za nás po 30-ti minutách – Lukáš Klíma, který byl naposledy v ČFL v týmu Hlavice.