Vilémovu se v přípravě daří, SK Stap Tratec – BSV Sebnitz 5:0 (2:0)

Nejdůležitější minuty zápasu:
3´- únik Maláka po levém křídle, naservírovaný balón před branku, ale ani Vavroušek ani Záruba ze dvou
čistých šancí po sobě gól nedali
6´- Vavroušek se dostal do vápna hostů přistrčil míč Malákovi a ten rozvlnil síť poprvé – 1:0
22´- další únik šikovného Maláka, zpětná přihrávka na Vlka, ale ten minul skluzem těsně branku hostů
29´- Vlkův dloubáček za obranu a Bílek v čisté šanci trefil jen vyběhnuvšího gólmana hostů
33´- Malák zatáhl balón po levé straně, našel ve vápně volného Vavrouška, ale ten trefil jen beka hostů
36´- nádherná střela hostů z 25-ti metrů orazítkovala břevno domácí svatyně !!!
44´- na centr Záruby si naběhl Vavroušek a nedal hostujícímu brankáři šanci – 2:0
První půle byla jasně v režii domácích hráčů, hosté hráli místy zbytečně tvrdě, ale ke zranění ani na jedné straně kupodivu nedošlo. Ve druhé půli došlo k několika drobným kosmetickým změnám na obou stranách, neboť ani na jedné lavičce nebylo příliš lidí ke střídání.
65´- pěkná akce po ose Vavroušek – Bílek – Očipka a ten se sám proti gólmanovi hostů nemýlil – 3:0
69´- centr Čudy do vápna na volného Loose, ale ten svou levačkou v čisté šanci těsně minul branku hostů
74´- faul na Loose ve vápně a jasný pokutový kop s přehledem proměnil Jägr a zvýšil na – 4:0
78´- parádní dělovka Vavrouška z 25-ti metrů skončila v šibenici bezmocného gólmana hostů – 5:0
81´- po faulu Loose na gólmana hostů se strhla nepříjemná strkanice a rvačka, ze které bude mít chudák Pepa
Loos nepříjemný monoklík těsně pod okem, takže rozhodčí zápas raději ukončili !!!
Ve druhé půli se hosté za úmorného vedra již pouze bránili a podnikali jen strohé protiútoky s několika málo nebezpečnými střelami, která však Vaňák hravě likvidoval. Domácí zkoušeli novou akvizici z Ústí nad Labem – Marka Maláka, který se osvědčil a stane se v týdnu dalším nováčkem v našem týmu.