weby pro nejsevernější čechy

Víkend třicátého sedmého týdne roku 2020

Tak, a je to tady. Po radostném plánování a stanovování nových termínů jsme opět dostali sekerou do vazu a nezbývá, než o jakýchkoli původně plánovaných akcích psát „bez záruky“.

Venkovní prostory zatím bez omezení (i když poslední dobou nevíme dne ani hodiny). Tudíž dnes ve čtvrtek 10. září 2020 krajský přebor družstev mladšího žactva v atletice v RBK. A následně průzkum u lyžařského oddílu TJ Slovan Varnsdorf při Terribearu Terezy Maxové.

V pátek 11. září 2020 na poslední chvíli avizovaná přednáška v Plšíkově učebně Správy Národního parku České Švýcarsko v Krásné Lípě.

V sobotu 12. září 2020 toho je (bylo?) naplánováno víc než mnoho. Ovšem co z toho v reálu a jak proběhne, neodvažuji se hádat. Přeložená Stezka odvahy. Poslední letošní Streetballová liga Šluknovska. Výlet s Jiřím Rakem se změněným obsahem. Finále krajského přeboru družstev staršího žactva na stadionu v Rumburku. Nějaký ten fotbal, dokonce už i hokej a také basket. Ve velkém má slavit Chřibská, ale i Varnsdorf. Jen mne na pozvánce opravdu baví poznámka „Počet míst na benefiční koncert je z důvodu kapacity kostelu omezen“, protože nedokážu vymyslet, co to má znamenat (nelezte sem, stejně vás vyhodíme?). Jako obvykle omylem jsem narazil na akci varnsdorfského DDMKPMV zve na výlet do České Kamenice. Měla by být i dlouhá akce na varnsdorfském Riu. A pak ještě jeden menší koncert v Mikulášovicích, kde je také (možná, snad?) výstava drobného zvířectva. A původně jsem pomýšlel i na Lesnický den šluknovské školy v kunratickém arboretu…

V neděli 13. září 2020 nejprve blešák v Horním Podluží a následně SWAP ve varnsdorfském divadle. Mezi další basket. A nakonec znovu divadlo. Nebo spíš tedy někde před ním.

A znovu připomínám – opravdu nemám tušení, zda vše proběhne, jak bylo avizováno, nebo někteří na poslední chvíli raději cuknou.

Toť vše. Něco najděte v plakátcích nebo někde úplně jinde.