Vilémov porazil 1:0 teplickou U19ctku

Dnes krátce po 17,00 hodině  se sehrál přátelák Vilémova versus Teplice U19 a domácí mladíci dovedli tento zápas k těsné zasloužené výhře 1:0. První poločas měli trochu více ze hry tepličtí mladíci, ale Vilémov po změně stran zabral a ze začátku druhé půle skóroval jedinou (vítěznou) brankou zápasu. Já ten gól neviděl, protože jsem si kupoval klobásu. Utkání se odehrálo v dostatečném tempu, bez nějakých zákeřností, šancí bylo požehnaně. Myslím si, že to bylo kvalitní utkání, se vším všudy, ve kterém si vyzkoušeli oba trenéři širší kádr ve skoro ostrém zápasovém nasazení. Snad jen tomu chybělo to koření … jak se říká …góly. Ále co, klobáska, pivo, fotbal, pěkné počasí, prostě dobrý podvečer před utkáním repre s Maďarem. Přišlo i s děckama cca 70 lidí, možná i víc …