Vilémov rozstřílel Baník Modlany 6:1 [fotky]

Druhé kolo soutěže zastihlo vilémovské fotbalisty při střelecké chuti, už po prvním poločase vedli vysoko 4:0 a ve druhém poločase už jenom v klidu udrželi náskok. Než dorazí podrobný zápis z utkání, tu je hromádka fotek.

Ke druhému zápasu Krajského přeboru nastupovali domácí borci s cílem vyhrát a udržet se na špici tabulky. To se jim lehce podařilo a nebýt spousty zahozených šancí mohli si diváci zakřičet toužených – deset a ukazatel by nestačil natočit tuto cifru. Opět se vystřídalo na hřišti 15 domácích hráčů, když si nezahrál jen Loos a z různých důvodů chybějící borci – Nagy, Dobeš a Čuda !!! Soupeř byl nebezpečný jen prvních několik minut a pak chvílemi ve druhé půli, ale kromě jedné pěkné branky si na gólmana Vaňáka příliš nezastřílel, na rozdíl od domácích hráčů.
9´- hrubá chyba dvou obránců hostů a Jindřich nekompromisní střelou poslal domácí do vedení – 1:0
12´- na rohový kop hostů si pěkně naskočil Kopta, ale jeho hlavičku domácí gólman Vaňák lapil
13´- parádní centr ligových parametrů od Jindřicha a mladíček Bílek hlavou rozvlnil síť hostů podruhé – 2:0
19´- trestný kop Jägra prodloužil hlavičkou Vlk na zcela volného Maláka a ten hlavou zvýšil již na – 3:0
21´- lob Jägra a Malák šel sám na gólmana hostů, ale místo kličky zvolil střelu a trefil jen nohy gólmana !!!
24´- po rohu Jägr střílel hlavou Vavroušek, míč gólman hostů vyrazil před Jircháře, ale ten trefil jen jeho !!!
25´- dělovku Očipky z 35-ti metrů pustil gólman hostů mezi nohama za sebe a bylo to už – 4:0
31´- trestný kop hostů z 20-ti prováděl kanonýr Záveský, ale míč šel těsně vedle Vaňákovi branky
40´- faul na Vavrouška a trestný kop z hranice velkého čtverce Jägra šel jen od zdi na další rohový kop
42´- míč po rohu Jägra, který prošel obranným valem nedokázali Vavroušek ani Vlk propasírovat do sítě hostů
44´- tečovaný rohový kop prošel přes celé vápno k nekrytému Jirchářovi a ten zavěsil – 5:0
První půle byla jasně v režii domácího celku, který si s chutí zastřílel, dokázal dát pět krásných branek a nebýt smůly či ukvapenosti některých borců, mohlo být skóre ještě výraznější. Do druhé půle nasadili oba trenéři prakticky celou lavičku a převaha domácích byl stále velká, jen branky už nepadaly v takové míře jako v první půli.
49´- centr Buryánka a mladý Malák se ocitl v další čisté šanci, ale trefil opět jen gólmana hostů !!!
50´- únik Buryánka, zpětná přihrávka na zcela volného Vavrouška, ale ten se ukvapil a střílel nad branku
53´- na rohový kop Jägra nejvýše vyskočil Vavroušek, ale jeho hlavička šla jen těsně vedle branky hostů
64´- Malák šikovně uvolnil Zárubu a ten podél vyběhnuvšího gólmana skóroval na – 6:0
68´- domácí nechali prostor Perglovi a ten z hranice velkého čtverce trefil šibenici Vaňákovi branky – 6:1
81´- další pěkná akce domácích, kdy Buryánek zpětnou přihrávkou poslal do šance Jindřicha, ale ten střílel vedle
Ve druhé půli hosté více semkli svůj obranný val, aby neodjeli s vysokým debaklem a domácí si již tolik šancí nedokázali vypracovat. I přesto je tato vysoká výhra zasloužená a určitě nalila domácím hráčům sebevědomí do dalších kol v Krajském přeboru. Velmi dobří byli i všichni tři rozhodčí, kteří pískali naprostou rovinku prakticky bez chyb.