SK Stap Tratec – Sokol Milešov 4:1 (3:0)

1´- po rohovém kopu Jägra se k míči dostal osamocený Bílek, ale v čisté šanci minul branku hostů
9´- dělovka Vavrouška z otočky jen těsně minula branku hostů
10´- na milimetr přesný centr Špinky a Vavroušek takřka v leže poprvé rozvlnil síť hostů – 1:0
16´- hosté v dobré šanci Brabencem, ale ten střílel jen nad branku Loose
19´- pěkný centr Buryánka a naběhnuvší si zcela volný Malák v pohodě zvýšil na – 2:0
21´- parádní dělovku Maláka pozorný gólman hostů s námahou vyrazil na rohový kop
42´- tečovaná střela Vlka se odrazila ke zcela volnému Jirchářovi a ten do prázdné branky zvýšil na – 3:0
45´- další tvrdá střela Vavrouška provětrala rukavice hostujícího gólmana, který míč vyrazil do pole
Ve druhé půli došlo na obou stranách k určitým změnám a vystřídání prakticky celé lavičky. Domácí měli neustálou převahu, ale výrazněji si vylepšit skóre se jim již nepovedlo, i když na to šance opět byly.
53´- centr Čudy a Malák se ocitl zcela sám před gólmanem hostů, ale trestuhodně šanci zahodil střelou nad
56´- hosté v první čisté šanci Brabencem, ale Loos mu jeho střelu bravurně lapil !!!
61´- trestný kop Čudy přistál na hlavě Jircháře, ten míč vrátil na Nagyho, ale ten v další čisté šance přestřelil
64´- lob Jägra přes beky hostů a opět Nagy v čisté šanci střílel jen do gólmana hostů
66´- trestný kop Pazdery z 25-ti metrů vyrazil parádně domácí gólman Loose na rohový kop
69´- chyba domácích a Pazdera dělovkou prostřelil Loose z hranice velkého vápna a snížil na – 3:1
75´- dobře zahraný trestný kop a Jägr poslal do třetí šance Nagyho, ale jeho hlavičku gólman hostů chytil
86´- pěkná a tvrdá střela Čudy z levé strany skončila jen těsně vedle branky hostů
89´- učebnicová kombinace po ose – Hyka – Vavroušek – Vichtrerey a Čuda do prázdné branky – 4:1

Tímto zápasem se u nás rozloučil se svým působením jeden z našich nejlepších hráčů všech dob Pepa Hyka, který odchází s rodinou do Německa za prací i za fotbalem. Diváci na závěr aplaudovali nejen jemu, ale i celému týmu k zaslouženému vítězství.