Další zbytečná ztráta bodů pro hosty! FK Jiskra Modrá – SK Stap Tratec 1:1 (1:0)

12´- pěkný centr Buryánka na Maláka, který střílel k tyčce domácího gólmana, ale málo razantně !!!
14´- hostující Malák si „udělal“ tři domácí beky, uvolnil Vavrouška, ale ten sám před gólmanem střílel jen do něj
17´- domácí v šanci Hroudou, ale ten střílel ukvapeně nad branku hostujícího Vaňáka
19´- další krásný průnik Buryánka a centr na Maláka, ale jeho střelu v dobré šanci opět domácí gólman chytil
23´- Buryánek obelstil dva beky domácích, přihrál Malákovi a ten váhal se střelou, a než mu domácí míč odkopli
36´- faul Špinky po dlouhém autu domácích ve vápně posoudil velmi přísně hlavní sudí a odpískal penaltu,
kterou proměnil Demčenko a domácí se ujali vzhledem k průběhu hry překvapivě vedení – 1:0
37´- hosté mohli vzápětí vyrovnat, když na Jägrův roh si naskočil Vlk, ale jeho hlavička jen olízla šibenici
Ve druhé půli došlo na obou stranách k určitým změnám a vystřídání několika hráčů. Hosté měli místy
až drtivou převahu převahu, ale na víc než na vyrovnání to nestačilo, i když na to šance opět byly.
46´- parádní střelu domácího Demčenka z 20-ti metrů pod „klacek“ Vaňák výtečně vyrazil
49´- centr Jägr do vápna domácích a Vlk v další šanci střílel hlavou jen těsně nad branku
58´- Buryánek si pohrál na levé straně se dvěma beky domácích, naservíroval míč Dobešovi a ten ranou k tyči
zpoza velkého čtverce konečně k radosti hostů a jejich fanoušků vyrovnal na – 1:1
59´- největší šance hostů, když Vavroušek načechral balón na malé vápno a nikým nekrytý Malák hlavou jen
těsně minul víc než polovinu zcela odkryté branky domácích – to byla superšance !!!
66´- pěkná ulička střídajícího Jindřich na Vavrouška, ale ten trefil jen nohy vyběhnuvšího domácího gólmana !!
69´- chyba domácího gólmana a Jindřich trefil v další superšanci jen beka v jinak odkryté brance !!!
76´- dělovka domácího futsalového reprezentanta Fichtnera z 20-ti metrů šla jen těsně vedle Vaňákovi branky
81´- trestný kop Fichtnera z 20-ti metrů skončil jen vedle hostující branky
86´- trestný kop Jägra prodloužil Vavroušek na Vlka a ten ve skluzu jen těsně minul domácí svatyni !!!
Následovaly tedy penalty, kde první čtyři hráči suverénně proměnili – Jägr, Vavroušek, Jirchář a Vlk
za hosty, za domácí – Hrouda, Čapek, Demčenko a Podolský. Když pak Jindřich vysoko přestřelil bránu
domácích rozhodl Fichtner, kterému sice Vaňák míč vyrazil, ale ten se sklouzl po lajně do naší sítě.