Pytlákova schovanka 2013

Závod byl vypsán ve dvou délkách tratí (333 minut a 222 minut) a třech kategoriích (muž-muž, žena-žena, žena-muž) všech věkových a výkonnostních skupin. Mezi dvoustovkou účastníků byli závodníci ze všech koutů České republiky a k naší radosti i 13 dvojic ze sousedního Německa.
Startovalo se v 10 hodin z centra závodu od restaurace „U pytláka“ a cyklisté do cíle dojížděli do 17 hodin. Pro děti závodníků a příchozí byla možnost zkrátit si chvíle čekání v netradičních hrách a soutěžích, na kterých se podílel i místní obecní úřad. Od 18 hodin bylo vyhlášení výsledků a poté následovala tombola a vystoupení dvou hudebních skupin.
Závodníci, děti i my pořadatelé se již těšíme na příští 8. ročník. Ten proběhne v sobotu záři 20.9.2014.