FK H.Jiřetín – SK Stap Tratec 3:2 (3:1)

15´- parádní uličkou poslal Jägr do první tutovky Vavrouška, ale tomu utekl v poslední chvíli balón od nohy
16´- domácí po chybě hostů v první šanci, ale hlavička Hromase šla na štěstí jen vedle Vaňákovi svatyně
18´- chyba domácího stopéra a Vavroušek se řítil sám na gólmana, ale střílel jen do jeho nohou
19´- dělovku Buryánka z levé strany domácích gólman jen s námahou vyrazil na rohový kop
20´- velká chyba Očipky v rozehře a domácí Dolejška nedal Vaňákovi šanci – 1:0 !!!
22´- dělovku Maláka z hranice velkého vápna vytlačil domácí gólman na další rohový kop pro hosty
30´- na rohový kop Buryánka si naskočil nikým nekrytý Vlk na malém vápně, ale míč šel jen těsně vedle branky
31´- další roh hostů v podání Buryánka, na míč nejvýše vyskočil malý Malák, ale gólman jeho hlavičku kryl
35´- rohový kop domácích a hosté nechali ve vápně zcela volného Tomance, který hlavou v klidu zvýšil na – 2:0
39´- přesný centr Buryánka do vápna domácích, kde byl zcela volný Vavroušek, ale ten opět trefil jen gólmana
43´- únik Maláka po levé straně, posun míče na Očipku a ten odčinil svou chybu a gólovou přihrávkou na zcela
volného Vavrouška, který dal do zcela prázdné branky kontaktní gól hostů – 2:1
44´- hosté vyrobili další hrubou chybu když Čermák vystihl křižnou přihrávku středem a šel sám na Vaňáka,
kterému tváří v tvář nedal pražádnou šanci a zvýšil opět na dvoubrankový rozdíl – 3:1
Ve druhé půli se domácí soustředili na udržení náskoku, ale hosté hned v úvodu snížili a pak se snažili alespoň o vyrovnání, bohužel se jim to nepovedlo a tak přišli o další zbytečnou ztrátu tří bodů.
46´- na centr Vlka si ve vápně naskočil hlavou Vavroušek, ale míč šel jen těsně nad branku domácích
47´- Očipka chtěl prostrčit míč na nabíhajícího Maláka a stoper domácích si míč zasunul do vlastní sítě – 3:2
78´- nebezpečný trestný kop domácích z 18-ti metrů vyhlavičkoval Vlk skoro z lajny do pole
82´- dlouhý balón Jircháře za beky domácích a Vavroušek šel opět sám na gólmana domácích, kterému udělal
ve vápně kličku, ale dal si trochu „špeka“ a vracející se bek mu míč odkopl do zámezí !!!
86´- po rohovém kopu Buryánka se k odraženému míči dostal střídající Bílek, ale mířil jen těsně nad
Je to pro hosty škoda, protože všechny tři venkovní zápasy se daly vyhrát. Střelecká nemohoucnost v proměňování šancí je však žalostná a na druhé straně zcela zbytečné chyby je stojí body !!!