V poháru postoupil podle očekávání exdivizní favorit !!! FK Rumburk – SK Stap Tratec 2:3 (0:1)

17´- pěknou střelu Vavrouška z 25-ti metrů gólman domácích Hadar s námahou na dvakrát lapil
19´- domácí borec Havel se dostal po chybě hostů do šance, ale Loose jej zkušeně vychytal
31´- ulička Maláka na Jindřicha a ten v dobré střelecké pozici nakonec uklouzl a bylo po šanci hostů
43´- po rohovém kopu Vichtereye se dostal odražený balón k Jindřichovi a ten nechytatelnou střelou
z pokutového puntíku prostřelil vše co před ním stálo a dostal hosty do vedení – 0:1 !!!
Ve druhé půli dostali šanci na obou stranách další hráči z lavičky a diváci, kterých se sešlo mnohem méně, než by si toto derby zasluhovalo, viděli další čtyři pěkné braky a mnoho nechybělo k tomu, aby nakonec o vítězi rozhodovaly penalty. To hosté ale nedopustili, i když měli hodně štěstí při břevně Chlady, ale na druhou stranu měli i šance výsledek navýšit.
49´- hrubá chyba Čudy v rozehře a Vlk musel na hranici velkého vápna faulovat pronikajícího Chladu,
takže hlavní sudí správně odpískal trestný kop na hranici velkého čtverce. Míč si postavil domácí Havel
a vymetl parádní trefnou šibenici Loosovi branky a srovnal stav zápasu na – 1:1 !!!
52´- rohový kop Vichterey domácí gólman vyrazil před Maláka, ale ten střílel jen nad branku domácích !!!
54´- dělovku Vichtereye z 25-ti metrů vyrazil domácí brankář na rohový kop pro hosty
61´- pěkná akce hostů po ose – Buryánek – Čuda – Nagy a ten se z voleje nemýlil a hosté znovu vedli – 1:2
64´- po hrubé chybě domácího gólmana se k míči dostal Buryánek a zvýšil stav utkání pro hosty na – 1:3
68´- trestný kop domácích zahrával Havel a Posnar v čisté šanci střílel jen nad branku hostů !!!
72´- chyba v rozehře hostů a domácí kanonýr Šott se v čisté šanci nemýlil a zkorigoval stav zápasu na – 2:3 !!!
76´- další chyba hostů a Chlada v čisté šanci nastřelil jen břevno hostujícího gólmana Loose !!!
85´- dlouhý centr hostů sklepl hlavou Vavroušek a poslal mladíčka Bílka do sóla, které však skončilo střelou
nad branku domácích – škoda mohl být klid a definitivně i rozhodnuto !!!
Hosté tedy po zásluze postoupili do dalších jarních pohárových bojů, kde se střetnou s Neštěmicemi na jejich půdě, které vyřadily Jílové u nich v poměru 5:1. Pozitivem je, že si zahráli všichni hráči z širšího kádru a klíčoví hráči se šetřili na sobotní duel s favorizovaným Proboštovem !!!