Velký Šenov porazil FK Ravel Junior 3:2 a poskočil na první místo tabulky B třídy

Po úporném boji a napínavém závěru porazili Šenováci soupeře z Ústí nad Labem a opět předskočili v tabulce sousední Mikulášovice. Kdyby nespálili tolik vyložených šancí, nevyplavilo by se divákům v posledních minutách tolik adrenalinu. Ze zápisníčku domácích hráčů:

Úvod prvního poločasu máme parádní – 3. min po rohovém kopu dává Karel Malý hlavou vedoucí gól – 1:0. Máme mírný tlak, který ukončuje v 17. min také po rohovém kopu a také hlavou útočník hostů – 1:1. Hra je vyrovnaná a je se na co dívat. Po pěkné akci Tlapáka v 36. min zakončuje Skyva z voleje – 2:1. Bohužel po chybě našeho brankáře při odkopu v 41. min, kdy trefuje hostujícího útočníka, hosté srovnávají – 2:2.
Opět nám vychází vstup do druhé půle – 46. min Skyva opět trefuje míč z voleje – 3:2.
Hra se opět vyrovnává. I když jsme v útoku nebezpečnější, neproměňujeme velké šance. Ke konci mají hosté také dobré šance, ale nejnebezpečnější z nich Janda v 88. min. vyráží.

Na konec získáváme cenné tři body za domácí výhru nad těžkým soupeřem.