Vilémov přivezl body z venku, rozstřílel Děčín, FK Junior Děčín – SK Stap Tratec 3:8 (1:6)

2´- odražený balón po rohu hostů se dostal na vápno k Jägrovi, ale jeho „jedovku“ domácí gólman lapil
4´- nepozornost v domácí obraně mohl využít hostující Buryánek, ale střílel z dobré pozice jen těsně vedle
7´- chyba hostů a nikým nekrytý Murdych dostal domácí překvapivě do vedení – 1:0
9´- průbojný Vavroušek obehrál domácího stopéra o balón a střelou z velkého vápna k tyči vyrovnal na – 1:1
12´- lob Jiráska přes beky domácích a Vavroušek šel sám na domácího gólmana a nedal mu šanci – 1:2
14´- faul na pronikajícího Špinku ve vápně a hosté kopali penaltu, kterou jasně proměnil Jägr a bylo to – 1:3
21´- dlouhý pas Jircháře přes beky domácích a Buryánek hlavou přeskočil domácího gólmana a zvýšil na – 1:4
26´- centr Maláka a Buryánek nikým nekrytý trefil balón přesně k tyči domácího gólmana a bylo to – 1:5
29´- pěkná akce hostů a Malák po Jindřichově nezištném přistrčení střílel v čisté šanci nad domácí svatyni
30´- po střele Maláka, kdy neudržel domácí gólman balón v náruči, doťukl míč do branky Vavroušek – 1:6
37´- chyba domácích, kterou vystihl Dobeš, poslal uličkou do čisté šance Maláka, ale ten trefil jen boční síť
41´- domácí kanonýr Murdych v dobré šanci střílel jen vysoko nad branku hostujícího gólmana Loose
43´- centr Dobeše přistál na noze Buryánka, ale jeho parádní volej k tyči pozorný domácí gólman lapil
V první půli to byl koncert hostů, kteří po zaváhání sice prohrávali 0:1, ale dokázali to během několika minut ihned otočit a pak to již jen byla otázka skóre. Do druhé půle hosté vyslali čtyři nové hráče a jejich tlak pokračoval, jenže spalovali jednu šanci za druhou a zapomínali tak trochu na bránění, čehož za stavu 1:8 domácí díky svému štírkovi Murdychovi dokázali využít a skóre alespoň umírnit, neboť to chvílemi vypadlo na ručník.
48´- centr Vavrouška do vápna a nejmenší hráč na hřišti střídající Očipka dává hlavou další gól hostů – 1:7
50´- po rohovém kopu Buryánka se k míči dostal nekrytý další střídající hráč hostů mladíček Bílek, ale přestřelil
51´- dělovku Očipky z hranice velkého čtverce domácí gólman s námahou vyrazil na rohový kop
53´- parádní střelu domácího špílmachra Gahera hostující gólman Loos vyrazil na rohový kop
55´- trestný kop domácích z hranice velkého čtverce pozorný Loos v brance hostů na 2x se štěstím chytá
59´- ulička Vavrouška mezi domácí beky a mladíček Bílek obešel gólmana domácích a zvýšil už na – 1:8
61´- únik Jiráska a přihrávka na Bílka, ale ten z voleje z malého vápna střílel jen těsně vedle domácí branky
76´- chyba Bílka, který místo odkopu zvolil kličku, domácí mu sebrali míč a Murdych střelou k tyči snížil – 2:8
77´- výstavní lob Jägra přes domácí beky a Vavroušek pelášil sám na gólmana, ale trefil jen jeho a byl to roh
84´- centr Buryánka do vápna domácích a Vavroušek provětral z voleje rukavice domácího gólmana a opět roh
84´- po rohu Buryánka si na míč naskočil Jirchář, ale jeho hlavička šla jen kousek nad domácí svatyni
89´- chyba Vlka, který váhal s odkopem a domácí Murdych završil svým hattrickem konečný účet zápasu – 3:8
Hosté si konečně odvezli premiérovou výhru v KP z cizí půdy a nutno říci, že zaslouženou. Domácí se sice snažili, ale na vyzrálejší hosty nenašli recept. Od dvojciferného výsledku jim pomohla změna v obraně, když zkušeného Vlasáka stáhli na stopéra a ten si pak dirigoval mladíky kolem sebe a také to, že hosté spálili šance na další dva zápasy. Výborný výkon podali i všichni tři sudí, kteří však neměli příliš mnoho práce při jasné převaze hostů.