FK Varnsdorf – FK Baník Most (4:0) [ONLINE!]

Ilustrační foto: Jakub Trmal Minulé kolo přineslo výhru Varnsdorfu nad střížkovskými Bohemians a to ve vysokém poměru 2:4. Most naopak remizoval se Sokolovem bez branek. Za deset dní čeká varnsdorfské návštěva Edenu v Praze, kde sehrají zápas Poháru České pošty se Slavií. První domácí zápas se severočeskému klubu povedl náramně, dokázal slavný klub zkrotit na bezbrankovou remízu. Otázkou je, jestli se už dnes rozhodne trenér Frťala šetřit opory týmu na prestižní zápas v Praze.

Baník Most je v tabulce ihned pod Varnsdorfem na osmém místě. Hostující tým v současné sezóně hraje zatím na remízy, podařilo se mu jich už uhrát sedm. Varnsdorf se naopak v posledních zápasech začíná dostávat do formy a boduje.

Nabízíme vám unikátní online přenos. Dnes úplně poprvé a proto prosíme o trpělivost a možné chybování. Pro nové informace vždy musíte stránku obnovit!

ONLINE PŘENOS (pro obnovení stránky stiskněte klávesu F5)

FK Varnsdorf: Fendrich, Breite, Kotiš (kapitán), Končal, Kouřil, Jakobovský, Mikinič, Tvaroha, Rudnytskyy, Schubert, Synek

FK Baník Most: Belaň, Jiří Procházka, Charuza, Surynek, Nečas, Rosendo, Běloušek, Olejník, Ježdík, Jan Procházka (kapitán), Šlapák

ROZHODČÍ: Hlavní rozhodčí – Mikel, Asistenti – Dobrovolný, Gallo

-15´ Hráči obou celků už finišují rozcvičku před zápasem.

-3´ Vše je připraveno k výkopu, oba celky jsou seřazeny k nástupu na plochu. Varnsdorfská Kotlina je ale poloprázdná, Slavie lákala mnohem více.

-1´ Domácí nasadili klasickou žluto-modrou kombinaci barev, Baník nese zelenou a černou.

1´ Klasické choreo domácích s útržky novin fungovalo znovu.

1´ Hned ze začátku se Varnsdorf dostal do k vápnu hostů, protlačit se k zakončení ale nedokázal.

3´ Vyběhnuvší Belaň zastavil další útok domácích hlavičkou.

5´ Po chybě obránce Procházky vystřelil domácí útočník z dálky, střelu ale hodně přehnal.

6´ Teď pomezní ukřivdil domácím a odepřel jim rohový kop.

7´ Aktivnější jsou zatím domácí, vytvářejí si šance a Most se tudíž uchyluje k faulům.

8´ Varnsdorf se dostal k bráně a Tvaroha od čáry v těžké pozici nedokázal dostat míč před bránu.

11´ Rudnytskyy poslal do šance Kotiše, ten si obehrál hráče ale nedal.

12´ Krásným průnikem přes obranu Baníku se po sérii nepřesnosti v obraně dostal k míči Pavlo Rudnytskyy, který krásnou střelou mění skóre na 1:0!

15´ Nyní se rozehrála standardní situace na straně domácích, jenže hostující Kouřil se srazil s hlavním rozhodčím  a oba upadli. Varnsdorf se tak řítil do šance, rozhodčí ale hru přerušil a šel se k lavičkám ošetřit!

17´ Mikinič se snažil nějak propasírovat míč před hostující branku, ale nepovedlo se. Následný útok hostů zastavil ofsajd.

18´ Schubert se krásně dostal před obránce, ale míč mu byl odkopnut. Je z toho roh.

19´ Jakobovský po rohu centroval, ale za vápnem se útočníkovi Varnsdorfu povedlo nádherně přestřelit.

20´ Kotiš zkoušel znovu vystřelit na Belaně, ale svého hráče v ofsajdu.

20´ Hraje se teď ze strany na stranu, tempo je velmi rychlé.

21´ Hostující brankář se teď po dlouhé nákopu ze zálohy Varnsdorfu nepříjemně srazil s vlastním obráncem.

24´ Po přímém kopu se chybou brankáře dostal k míči znovuRudnytskyy a dává na 2:0!

28´ Varnsdorfští obléhají hostující branku, ale stále nakopávají jen obránce.

Omlouváme se za technické potíže, přenos musel být přerušen na nezbytně dlouhou dobu.

39´ Baník se snaží prorazit dopředu, ale míče ztrácí po zbytečných chybách. Jak říká jeden z místních fanoušku domácích: ,,Dneska je Most zralej na bůra“.

40´ Rudnytskyy krásně dostal míč před bránu, hlavou se ale nikdo netrefil a následná střela se odrazila do středu hřiště od některého z hráčů.

42´ Rudnytsky vyslal dopředu Končala, toho ale nohou do obličeje trefil zachraňující obránce Běloušek a vidí za to první žlutou kartu zápasu.

43´ A Končal rovnou střídá za Šragu. Následný přímý volný kop končí mimo bránu hostů.

45´ Dochází k rohu hostů, ti se teď natlačili před bránu, ale dva zůstávají vzadu. Následný kontr Breiteho se nakonec dostal k Rudnytskému, ten ale zase trefil obránce.

45´ Nakrátko rozehraný roh se nepovedl.

45´ Rozhodčí nastavuje dvě minuty hrací doby.

45+1´ Po předlouhém centru Baníku si varnsdorfský útočník pohlídal míč a ten skončil v zámezí.

A to je k prvnímu poločasu vše. Domácí jsou aktivnější a především po pravé straně se dostávají hojně k centrům. Hosté zato faulují a jejich obrana je děravá. Zápas je zatím za stavu 2:0, největší podíl na tom má střelec obou gólů Pavlo Rudnytskyy.

46´ Rozhodčí zahájil druhý poločas a rovnou udělil žlutou kartu za faul domácímu Synkovi.

47´ Další centr prošel varnsdorfským z pravé strany, hlavičkující útočník ale fauloval.

48´ Varnsdorf se dostává k autu v blízkosti hostující branky, míč ale nakonec posílá za ní a brankář má k dispozici odkop.

49´ A další žlutá karta, tentokráte pro Charuzu z Mostu. A vzápětí další pro Šlapáka.

50´ Varnsdorf útočí a nepolevuje. Scénář stejný jako v minulém poločase. Pronikající varnsdorfský hráč se dostává k zakončení, ale trefuje břevno! Další střelu si už chytá brankář.

52´ Po přímém kopu hostů se míč dostává k brankáři, ten zakládá rychlý protiútok, který končí ofsajdem.

53´ Obrovská chyba hostujícího obránce! Charuza spadl a vedle běžícího varnsdorfského útočníka podkopová při slibné šanci nohou! Obdržel za to druhou žlutou kartu a s následující červenou jde do šaten.

54´ Rovnou se střídá, ze hřiště odchází domácí Synek, nahrazuje ho Šraga David.

56´ Krásnou a dalekou střelu vysílá Tvaroha, nakonec ale svatyni hostí míjí.

57´ Následný centr Procházky z pravé strany se nepovedl a letí až ke druhé autové čáře.

58´ A po hřišti běhá také mostecký obránce Martin Nguyen, který střídal.

60´ Šraga vyslaný do útoku si nechal míč utéci k brankáři.

61´ Utkání dnes navštívilo 808 diváků.

62´ Mostecký Jiří Procházka odstupuje, do hry se podívá Jakub Vojta. Varnsdorfský kotel skanduje jeho jméno, pamatuje si Procházku jako svého hráče.

63´ Mikinič znovu sám před brankářem nahrává dozadu volnému Kotišovi, ten ale střílí nad.

64´ Tomáš Mikinič se stále častěji po dlouhé centru dostává do šance, mostečtí obránci ho nemohou chytit.

71´ Levá varnsdorfská strana se nenechala zahanbit a zaútočila, míč byl ale pro Rudnytského moc dlouhý.

72´ Volf běžel úplně sám na Belaně, udělal kličku poslednímu dobíhajícímu obránci, kterého vzápětí nakopl a tím pádem minul!

73´ Následující roh se podařilo mosteckému obránci odvrátit, ale nyní přichází čas na přímý kop Varnsdorfu po faulu před vápnem.

75´ Volf se postavil k provedení střelili a dloubáčkem přestřelil bránu. Za pár sekund se míč vrátil na kopačky domácích, ti se ale chytili do ofsajdu.

76´ Rudnytsky se po odkopnutém balónu řítil k bráně Belaně, s kličkou to ale přehnal a obránce mu míč ukopl.

77´ A je to tady! Další průnik Varnsdorfu už Baník nevydržel a hattrick dokončil Pavlo Rudnytskyy! Varnsdorf vede 3:0 a Baník je zralý na ručník.

77´ Střídají domácí, kteří vyměňují Schuberta za Daníčka.

79´ Hosté nechají odstoupit Surynka, jehož nahrazuje Ba Tidiane Djiby.

80´ Kde se vzal, tu se vzal Vojta z Baníku před domácí bránou, pro domácí byl naštěstí v ofsajdu.

81´ Šanci z přímého kopu domácí nedokázali využít a míjí bránu.

82´ Ve vápně domácích zůstal po akci Baníku ležet jeden z domácích hráčů. Hra kvůli tomu byla přerušena.

85´ Další ošetřování domácího hráče, tentokrát to je Kouřil.

87´ Varnsdorf pojištuje vedení gólem na 4:0, vsítil ho Marek Volf.

90´ Rozhodčí Mikel nastavuje jen jednu minutu.

S třemi hvizdy do píšťalky hra končí a Varnsdorf s klidem na kopačkách vítězí 4:0. Baník byl bezmocný a na nic se nezmohl, zato domácí se dostatečně nabudili na zápas se Slavii a další ligová kola. Severočeské derby jasně ovládli a hrdinou se stal Pavlo Rudnytskyy. Útoky po křídlech Varnsdorfu vycházely a šance dokázal proměnit.

Děkujeme za pozornost a přejeme vám nádherný večer.