Varnsdorf se doma nenechal zahanbit a Most rozdrtil 4:0 (foto)

Varnsdorfští fotbalisté si nabrali sebevědomí na mosteckém Baníku a přesvědčivým výkonem vyhráli se čtyřmi góly. foto: Jakub Trmal

První poločas se hrál v ostrém tempu, ale Varnsdorf byl jasně lepším týmem. Rychlejší a běhavější kombinace s nákopy do křídel vyvodily mnoho zajímavý situací, takže se už v prvním poločase domácí vedli 2:0. Oba dva góly dával Pavlo Rudnytskyy, který v 77. minutě dokončil hattrick a vsítil další gól. Pojistku v podobě čtvrtého gólu pak zajistil Marek Volf.

Baník se snažil, ale byl nucen často faulovat, aby rodící se nebezpečné situace dokázal ukočírovat. Proto hrál také od 53. minuty v deseti. Zajímavá situace nastala ve 23. minutě, kdy se rozhodčí srazil s hostujícím Kouřilem a brejk domácích zastavil, jelikož se sám zranil. Varnsdorf tedy Most předčil o třídu a nechává si doma drahocenné tři body.