Vilémov přivezl bod z Bíliny, FK Bílina – SK Stap Tratec 1:1 (1:0) 3:1 na PK

3´- ostrý faul na pronikajícího Jindřicha těsně za hranicí velkého čtverce a nařízený trestný kop zahrával
hostující Očipka, ale domácí gólman byl pozorný a jeho střelu vyrazil !
17´- domácí si vypracovali čistou šanci Levým, domácí diváci již křičeli – GÓÓL, ale hostující gólman
Loos předvedl hokejový rozštěp a nohou střelu domácího hráče z 8-mi metrů zázračně vyrazil !!!
38´- hosté zahrávali trestný kop od postranní čáry, oba dva stopéři si naběhli do vápna, míč však vyboxoval
domácí gólman daleko do pole, kde osamocený hráč poslal do brejku zcela volného Měšťánka a ten se
nemýlil a obstřelil vyběhnuvšího Loose v brance hostů a dostal domácí do vedení – 1:0 !
42´- domácí v další velmi dobré šanci, ale Jirchář v poslední chvíli již napřahujícímu hráči míč vypíchl !!!
V první půli měli více ze hry domácí a tři pěkné šance, z nichž jednu, díky nedůslednému krytí zaskakujících hráčů za stopéry, také proměnily. Hosté dobře bránili a měli i trochu štěstí. Výborný zákrok Loose krátce po první čtvrthodince, jako by hostům nalil živou vodu do těla. Domácí hráli ze zajištěné obrany a snažili se spíše o rychlé brejky, které však často končily na hlavách či nohách pozorných beků hostujícího týmu.
52´- faul hostů na hranici velkého vápna, ale střela Levého z 16tky skončila vysoko nad Loosovou svatyní !
73´- pěkná ulička hostujícího Maláka na Vavrouška, ale tomu jeho střelu srazil bek domácích na rohový kop
76´- nebojácný průnik Očipky mezi domácí beky, zpětná přihrávka na naběhnuvšího si Vavrouška, ale tomu
stačil skluzem ještě jeden z domácích zadáků míč vypíchnout na rohový kop !
79´- parádní dělovka Vichterey z 20-ti metrů pořádně provětrala rukavice domácího gólmana, který stačil
míč jen vyrazit před sebe, ale dobíhajícímu Vavrouškovi chyběl pověstný krůček, aby se k němu dostal !
92´- centr Očipky prošel okolo domácí obrany až k Vavrouškovi, ale ten zmařil čistou šanci na vyrovnání !
93´- Jägr předal míč Vichtereyovi, ten si jej posunul a z 25-ti metrů vymetl domácí šibenici a vyrovnal – 1:1

{module ještě}
Domácí posledních 20 minut prakticky již jen bránili jednobrankové vedení, ale hostům narůstala křídla a přiváděli místy jejich borce do úzkých a ti kupili jednu chybu za druhou. Jakmile ukázal hlavní sudí, že nastavuje tři minuty vrhli hosté vše do útoku, vysunul se i stopér Jirchář a hrálo se vabank. Nakonec se podařilo ze tří dobrých příležitostí alespoň jednu dát a získat tak nečekaný bod. Penaltu po úspěšném prvním exekutorovi Jägrovi nedal Jirchář a jelikož domácí začínali, Vavroušek už kopat nemusel. I přesto všechna čest Vilémovským borcům, kteří dokázali potrápit favorita i v silně kombinované sestavě. Výbornou práci opět odvedli i všichni tři rozhodčí a uznalí domácí fanoušci vedle střídaček vysekli hostům pěknou poklonu.