TJ Jiskra Modrá-SK Plaston Šluknov 4:0 (2:0)

Do první Modré zajížděl Plaston ve velmi oslabené sestavě. Ke zraněním důležitých hráčů z minula přibyla neúčast z různých důvodů celé osy mužstva. Stoperská dvojice Holešovský, Lukáč i střední záložník a kapitán Kirchner a Šembera. Dostali tak znovu ve velkém příležitost dorostenci, když v základní sestavě jich bylo pět. Po dlouhodobém zranění se dostali do základní sestavy také Stelmaščuk a Navrátil. V takto zamotané sestavě mužstvo nemělo co ztratit a jelo si zápas s velkým favoritem užít.  Na skvělém trávníku se hrál fotbal hodně po zemi. Co Šluknov nechtěl, brzo inkasovat, se nepovedlo a hned ve 4. a 12.minutě inkasoval 2-0. Hlavně první trefa byla výstavní tvrdou střelou do šibenice. Kvalita byla na domácích hodně vidět, ale i hosté se přizpůsobili a snažili se kombinovat. Celkově to bylo slušné utkání. V první půli měl největší šanci Plastonu Lehrl, ale bohužel přestřelil.

Druhý poločas se v úvodu Plaston ještě více osmělil a byl lepším mužstvem. Po chvíli ovšem znovu uspěli domácí po obrovském závaru a bylo rozhodnuto 3-0. Největší šance Šluknova ve druhé půli měl Mikula, vystřelil vedle a Navrátil, střelu kryl domácí brankář. V závěru domácí zpečetili vítězství na 4-0.

Kluci určitě zaslouží pochvalu za bojovnost a snahu zahrát si fotbal. Bohužel domácí trestali laciné chyby a zaslouženě vyhráli.