Vilémov dostal nakládačku, SK Stap Tratec – FK Litoměřice 1:5 (1:2)

1´- chyba hostů a Bílek měl odkrytý prostor pro zakončení, ale zvolil chybně přihrávku zpět a bylo po šanci
5´- hosté stáhli ve vápně nabíhajícího Vavrouška a Jägr se z nařízené penalty nemýlil – 1:0
11´- na centr Vavrouška si naběhl Buryánek, ale jeho střelu pozorný gólman hostů lapil
16´- faul Vlka na hranici velkého vápna a Rapavý střílel přes zeď jen těsně vedle Loosovi svatyně
23´- centr Buryánka našel přesně hlavu Vavrouška na malém vápně, ale ten 100%-ní šanci neproměnil !!!
29´- další faul domácích na velkém vápně, ale Dolejška střílel jen vedle branky Loose
31´- únik hostů po pravé straně, centr do vápna a jemná teč Šikla znamenala vyrovnání – 1:1
44´- hostující záložník se probil mezi čtyřmi hráči domácích přistrčil míč Šiklovi a ten jej dloubl do sítě – 1:2
V první půli měli více ze hry domácí hráči do 30.minuty, pak převzali hosté iniciativu a dokázali dvěma góly otočit výsledek. Škoda přeškoda obrovské šance Vavrouška, který z 5-ti metrů přestřelil hlavou zcela odkrytou polovinu branky soupeře !!!
48´- odražený balón se dostal ke Špinkovi, ale ten střílel jen vedle hostující branky
59´- chyba domácích a Šikl střelou od tyče završil svůj hattrick – 1:3 !!!
60´- parádní střela Čudy z 25-ti metrů šla jen doprostřed brány a do náruče hostujícího gólmana
62´- vzájemné napadení Čudy s Tichým a hlavní sudí poslal oba hráče s ČK pod sprchy !!
69´- přetažený centr Buryánka na volného Jircháře, ale jeho volej šel vedle hostující brány
76´- odražený balón se dostal k Jägrovi, ten pěkně vystřelil, ale míč vykopl z odkryté brány bek hostů
87´- chyba domácích a Císař šel sám na Loose a svou šanci proměnil – 1:4
88´- Buryánek pronikl po levé straně, vrátil míč na vápno Očipkovi, ale jeho střela šla těsně vedle
90´- hosté nastřelili břevno, odražený míč se dostal ke zcela volnému Hraničkovi a ten skóroval – 1:5
Domácí se snažili posílením útočné fáze po třetí obdržené brance ještě něco s výsledkem udělat, ale měli smůlu a při rychlých brejcích hostů do otevřené obrany inkasovali ke konci utkání další dvě branky. Prohra je až příliš krutá, ale domácí kromě dvou dvacetiminutových bloků toho tentokráte mnoho nepředvedli a soupeř byl bohužel rychlejší, sehranější a dokázal proměnit skoro všechny brankové příležitosti, které si během utkání vytvořil.