Šluknov si odvezl z Křešic 2 body

Dnes [2/11] si Šluknov po velice zasloužené remíze 3:3 na penalty (3:2) s Křešicemi odvezl dva body z Litoměřic. Po divokém vývoji tohoto zápasu, byl nakonec Šluknov veselejší a hostům těžce zhořkl konec zápasu a následně jim nevyšel i penaltový rozstřel. K rozhodčím se vyjadřovat nebudu a ani nechci, prostě pískali a mávali jak asi nejlíp uměli. Já jsem jen trochu nestranný divák fandící našim. Štírek Jarda Hajduk (ŠLK) si tu oslavu vyrovnávacího gólu v poslední minutě zkušeně a libově užil. Dnes mužstvo Šluknova podalo kolektivní, bojovný, až heroický výkon, když dohrávalo cca 30 minut bez vyloučeného hráče P.Horáka. Jak jinak než za protesty.

Příští sobotu [9/11] Šluknov hraje od 14.00 hodin na domácím hřišti poslední zápas podzimu se soupeřem ze Soběchleb.

Fotky nic moc, protože jsem točil video ze zápasu, které bude co nevidět na fotbalových stránkáchSK Plaston Šluknov.

Sumasumárum: Křešice 3:3 Šluknov (pol.2:1, penalty 2:3)